10 gwiazd uznanych za martwe, co okazało się nieprawdą

Logan Tymoszenko
Logan Tymoszenko 107 wyświetleń
3 min czytania

Pomówmy o tym oszałamiającym spektaklu, który przygotowała nam Lil Tay, żywa i nieugięta, w stylu godnym najbardziej niepokornych. To jak żywe zmartwychwstanie, jakbyśmy zobaczyli dziecko, które podniosło środkowy palec samemu przeznaczeniu i zdecydowało się na ekstrawagancką powtórkę. Lil Tay, jakby nic się nie stało, wkroczyła na scenę swojego własnego dramatu, gdzie plotki o jej śmierci okazały się prawdopodobnie być niczym więcej niż kolejnym aktorskim popisem.

Wielce zaskakujące, tak jak powieściowy zwrot akcji, który pochłania czytelnika w głębokie zakamarki nieprzewidywalnych wydarzeń. Tutaj mamy naszą własną małą rewolucję, nasze osobiste odejście i powrót, a wszystko w wyjątkowym stylu Lil Tay.

Chociaż nie możemy odmówić jej pewnego rodzaju zdolności do przyciągania uwagi, nie można zapominać, że to także podróż przez szereg kontrowersji i zagadek. Czy to zabawa, desperacja czy może geniusz reklamowy? To pozostaje pytaniem, które buzuje w powietrzu niczym niewypowiedziane słowa wiersza.

Dla fanów, obserwatorów i tych, którzy przyglądają się z oddali, to z pewnością kolejny akord w dzikim utworze życia Lil Tay, a reszta świata – ciekawy dramatyczny epizod w księdze mediów społecznościowych. Ostatecznie, jak w każdej historii, wybór pozostaje po naszej stronie – czy wejść w ten wir, czy też obserwować z dystansu, przyjmując to jako zapierający dech w piersiach spektakl współczesnej egocentryczności.

Przed Wami dziesięć innych gwiazd uznanych za martwe, które ostatecznie okazały się wiele żywe. Jednych na fałszywą śmierć skazali inni, pozostałych oni sami, a na koniec dnia jedno jest pewne – wszyscy prędzej czy później umrzemy. Dobrej zabawy w życie!

10. Andy Kaufman

Aktor i komik Andy Kaufman w latach 80. narobił zamieszania, twierdząc, że jest umierający na raka. Później się okazało, że to był część jego ekscentrycznej osobowości. Ponadto postać stworzona przez Andy’ego Kaufmana, Tony Clifton, rzekomo zginęła w wypadku samochodowym, a później pojawiła się żywa.

Tania i szybka, a jednocześnie stylowa i podręczna stacja ładująca 3 w 1, która sprawi, że Wasze życia będą o 100% lepsze. Kup teraz ▶

9. Macho Man Randy Savage

W 2011 roku pojawiły się plotki o śmierci znanego wrestlera. Okazało się, że były fałszywe, ale Savage zginął niedługo później w wypadku samochodowym.

8. Vitaly Zdorovetskiy

Znany youtuber i osobowość internetowa, który zasłynął z przeróżnych żartów i akcji. W 2019 roku sfingował swoją śmierć, co wywołało kontrowersje i oburzenie.

7. Paul McCartney

W latach 60. powstały teorie spiskowe głoszące, że członek zespołu The Beatles, Paul McCartney, zginął i został zastąpiony przez sobowtóra. Chociaż była to głównie teoria spiskowa, zyskała pewną popularność.

6. Eminem

W 2006 roku pojawiła się fałszywa informacja, że raper Eminem zginął w wypadku samochodowym. Plotka szybko się rozeszła, jednak była ona nieprawdziwa.

Kto powiedział, że projektor musi być drogi? Ten jest na każdą kieszeń, mobilny i funkcjonalny. Kup teraz ▶

5. Britney Spears

W 2001 roku pojawiły się plotki, że piosenkarka Britney Spears zginęła w wypadku samochodowym. Te fałszywe informacje szybko zdementowano, a Spears była wówczas zdrowa i cała.

4. Rowan Atkinson

W latach 90. pojawiły się plotki o śmierci aktora, znanego przede wszystkim z roli Jasia Fasoli. Jednak aktor był wówczas w pełnym zdrowiu.

3. Avril Lavigne

Teoria spiskowa pojawiła się, że kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne zginęła w 2003 roku i została zastąpiona przez sobowtóra. To opowieść bez dowodów, jednak zdobyła popularność w internecie.

2. Miley Cyrus

W 2007 roku w mediach pojawiły się plotki, że aktorka i piosenkarka Miley Cyrus, znana głównie z roli Hannah Montany, zginęła w wypadku samochodowym. Plotka ta była oczywiście fałszywa.

Bezprzewodowa podręczna drukarka, która nie tylko jest niezwykle funkcjonalna, ale również bardzo stylowa. Kup teraz ▶

1. Jackie Chan

W 2011 roku pojawiły się doniesienia, że znany aktor kung-fu, Jackie Chan, zginął w wypadku samochodowym. Jednak sam Chan szybko zdementował te plotki i podkreślił, że jest żywy i zdrowy.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x