in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE SZOKSZOK

Trzynaście powodów – 2. sezon dostał zapowiedź w rytmie Depeche Mode

trzynaście powodów sezon 2 zwiastun netflix data premiery online
Trzynaście powodów wraca niedługo na Netflix. A serwis ostrzega osoby z depresją przed oglądaniem swojego widowiska.

Trzynaście powodów wraca niedługo na Netflix. Tym samym dostaliśmy pierwszą zapowiedź 2. sezonu, okraszoną dramatycznym utworem Depeche Mode I Feel You. Ponadto Netflix stara się zadbać o nasze zdrowie psychiczne.

Trzynaście powodów opowiada historię samobójczyni Hanny, która poprzez pozostawione nagrania magnetofonowe wyjaśnia krok po kroku, dlaczego odebrała sobie życie. W tegorocznej kontynuacji serialu bohaterowie starają się wrócić do normalności. Jednak nie jest to proste, gdyż pozwana szkoła, do której uczestniczyła Hannah, zrobi wszystko, by zamieść sprawę pod dywan. Tymczasem pojawia się seria polaroidowych zdjęć, która prowadzi na trop straszliwego spisku.

Trzynaście powodów to jeden z większych hitów Netflixa. Potwierdzają to zarówno dane Parrot Analytics, jak i te płynące z aplikacji TV Time. Młodzieżowy, ale dosyć mroczny tematycznie serial sprawił, iż Netflix zaczął rozważać wprowadzenie nowych ostrzeżeń dla widzów. Rozpoczynając seans Trzynastu powodów, wita Was ekipa aktorska, która informuje, że zdecydowanie nie jest to produkcja dla osób pogrążonych w depresji, gdyż może pogłębić stan, w którym chorzy się znajdują.

[envira-gallery id=”31824″]

Przypomnę, że w zeszłym roku naukowcy z San Diego State University powiązali Trzynaście powodów ze wzmożonym zainteresowaniem samobójstwami.

Netflix tym samym kontynuuje widowisko, starając się nie narażać widzów na uszczerbek na zdrowiu psychicznym. Dlatego, jeśli czujecie, że serial może Wam zaszkodzić – nie oglądajcie go i jak najszybciej wracajcie do zdrowia, gdyż jedną z nagród za wyzdrowienie będzie świetny seans.

A warto tę produkcję poznać. Zdobyła uznanie wśród krytyków. Serial na Rotten Tomatoes dostał certyfikat świeżości. Na 51 recenzji 1. sezonu ma 80% pozytywnych opinii, które dają średnią 7,2/10. Również widzowie na świecie raczej pozytywnie oceniają produkcję, gdyż na IMDB ma ona średnią 8,3/10 przy 162 tysiącach głosów. Polscy widzowie są nieco mniej entuzjastyczni, gdyż na Filmwebie serial ma 7,5/10. Co ciekawe, u nas Trzynaście powodów oceniło aż 100 tysięcy internautów. Już samo to jest wskaźnikiem popularności.

Trzynaście powodów wraca z kolejnymi 13 odcinkami na Netflix już 18 maja.

Ponadto warto odnotować, iż Netflix uruchomił specjalną witrynę 13reasonswhy.info, która ma za zadanie odsyłać do telefonu zaufania dzieci i młodzież cierpiącą na depresję.

Jeśli czujecie, że potrzebujecie pomocy, ale nie macie z kim o tym porozmawiać, śmiało dzwońcie pod numer 116 111 lub wejdźcie na witrynę 116111.pl, gdzie dowiecie się, jak możecie uzyskać pomoc. Poważnie, nikt Was nie ugryzie, a po drugiej stronie są ludzie, którzy pomagają na co dzień osobom z problemami podobnymi do Waszych. To wszystko jest do przejścia. A tymczasem posłuchajcie piosenki promującej 2. sezon, bo muzyka łagodzi obyczaje i tyle się słyszy o tej całej muzykoterapii.😉

Trzynaście powodów na Netfliksie

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

evil genius netflix evil genius serial evil genius zwiastun

Wstrząsający dokument Evil Genius zmierza na Netflix

ant-man i osa zwiastun film data premiery

Ant-Man i Osa ma nie tylko beznadziejny tytuł. Film dostał również drugi zwiastun