netflix 1983 netflix 1983 serial 1983 zwiastun 1983
1983 (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

1983 – oficjalny zwiastun pierwszego polskiego serialu Netflixa

Netflix z pełną pompą zaczął promować nadchodzący wielkimi krokami serial 1983.

– Nie boję się armii lwów prowadzonej przez owcę, boję się armii owiec prowadzonej przez lwa…- Tak Netflix zapowiada swój pierwszy polski serial oryginalny – 1983. Poniżej opis fabuły:

Straszliwy atak terrorystyczny z 1983 roku pogrzebał polskie nadzieje na wyzwolenie i zapobiegł upadkowi Związku Radzieckiego. Dwadzieścia lat później zimna wojna wciąż trwa w najlepsze. Student prawa z ideałami i skompromitowany oficer śledczy odkrywają spisek, który pozwolił utrzymać żelazną kurtynę i represyjne państwo policyjne w Polsce. Teraz, w 2003 roku, po dwóch dekadach pokoju i dobrobytu, przywódcy reżimu wcielają w życie tajny plan obmyślony wspólnie z nieoczekiwanym przeciwnikiem jeszcze w latach 80. Spisek nie tylko radykalnie odmieni Polskę i wpłynie na życie jej obywateli, ale odmieni losy całego świata. Intryga odkryta przez bohaterów może wzniecić rewolucję, a rządzący nie cofną się przed niczym, żeby zachować ją w tajemnicy.

– Netflix

Premiera 1983 już 30 listopada.

W serialu zagrał Maciej Musiał i Robert Więckiewicz, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach, Patrycja Volny, Wojciech Kalarus oraz  Ewa Błaszczyk. Za widowiskiem stoi Joshua Long, który jest pomysłodawcą 1983, a także scenarzystą serialu.

Końcówka roku będzie urodzajem produkcji oryginalnych Netflixa, które kręcono w Europie. W dzień premiery 1983 będziecie mogli obejrzeć włoski serial Rzymskie dziewczyny, a w grudniu niemieckojęzyczne Berlińskie psy.

Serial 1983 w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5bb38435a50b255a30d1aa00″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

8 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

serialowy.pl strony o serialach strona o serialach serwis serialowy

Serialowy.pl to strona o serialach, od której warto rozpocząć dzień

berlińskie psy zwiastun niemiecki serial netflixa

Berlińskie psy – Netflix zapowiada thriller prosto z Niemiec