2. sezon Opowieści podręcznej
Yvonne Strahovski zapowiada 2. sezon Opowieści podręcznej. Czo czwartek na ShowMaksie.
in

SUPER!SUPER!

ShowMax Polska zapowiada 2. sezon Opowieści podręcznej

Opowieść podręcznej to jeden z najlepszych seriali, jaki możecie oglądać na ShowMaksie. Nie dziwi, że platforma mocno promuje powrót do świata wykreowanego oryginalnie w prozie Margaret Atwood.

Przypomnę, iż Opowieść podręcznej prezentuje dystopiczną przyszłość, w której niegdysiejsze Stany Zjednoczone zostały przemianowane na Republikę Gileadzką. Włada nią nacjonalistyczna partia religijna. Widowisko jest smutną przestrogą przed tym, jak wyglądałaby powtórka z przeszłości, kiedy do władzy dorwałoby się skrajnie prawicowe ugrupowanie. W świecie Opowieści podręcznej kobiety są traktowane przedmiotowo. Pełnią przede wszystkim rolę zbiorników na embriony, a wolności obywatelskie nie istnieją. 1. sezon spotkał się z olbrzymim uznaniem krytyków i widzów. Jest perłą w koronie Hulu, kiedy spojrzeć na produkcje oryginalne tej platformy.

Polskimi słowami serial zapowiada Yvonne Strahovski. Zadanie miała o tyle ułatwione, gdyż nasz język zna całkiem nieźle. 2. sezon serialu jest według danych TV Time jednym z najbardziej oczekiwanych powrotów kwietnia.

Sprawdźcie również poprzednie zapowiedzi, którymi ShowMax uraczył naszych widzów. Nie są tak aktualne, jak powyższe, ale jeśli ich nie widzieliście, to warto nadrobić.

Premiera 2. sezonu w Polsce odbędzie się już 26 kwietnia, czyli dzień po Stanach Zjednoczonych. Nowe odcinki będą pojawiały się co tydzień w czwartki.

Opowieść podręcznej na ShowMaksie

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

Znajdź nas na Facebooku

Hotel Artemis

Hotel Artemis – pierwszy zajawka filmu sci-fi z Jodie Foster

iniemamocni 2

Iniemamocni 2 – drugi zwiastun z polskim dubbingiem