2. sezon Opowieści podręcznej
Yvonne Strahovski zapowiada 2. sezon Opowieści podręcznej. Czo czwartek na ShowMaksie.
in

SUPER!SUPER!

ShowMax Polska zapowiada 2. sezon Opowieści podręcznej

Yvonne Strahovski po polsku zapowiada powrót serialu Opowieść podręcznej

Opowieść podręcznej to jeden z najlepszych seriali, jaki możecie oglądać na ShowMaksie. Nie dziwi, że platforma mocno promuje powrót do świata wykreowanego oryginalnie w prozie Margaret Atwood.

Przypomnę, iż Opowieść podręcznej prezentuje dystopiczną przyszłość, w której niegdysiejsze Stany Zjednoczone zostały przemianowane na Republikę Gileadzką. Włada nią nacjonalistyczna partia religijna. Widowisko jest smutną przestrogą przed tym, jak wyglądałaby powtórka z przeszłości, kiedy do władzy dorwałoby się skrajnie prawicowe ugrupowanie. W świecie Opowieści podręcznej kobiety są traktowane przedmiotowo. Pełnią przede wszystkim rolę zbiorników na embriony, a wolności obywatelskie nie istnieją. 1. sezon spotkał się z olbrzymim uznaniem krytyków i widzów. Jest perłą w koronie Hulu, kiedy spojrzeć na produkcje oryginalne tej platformy.

Polskimi słowami serial zapowiada Yvonne Strahovski. Zadanie miała o tyle ułatwione, gdyż nasz język zna całkiem nieźle. 2. sezon serialu jest według danych TV Time jednym z najbardziej oczekiwanych powrotów kwietnia.

Sprawdźcie również poprzednie zapowiedzi, którymi ShowMax uraczył naszych widzów. Nie są tak aktualne, jak powyższe, ale jeśli ich nie widzieliście, to warto nadrobić.

Premiera 2. sezonu w Polsce odbędzie się już 26 kwietnia, czyli dzień po Stanach Zjednoczonych. Nowe odcinki będą pojawiały się co tydzień w czwartki.

Opowieść podręcznej na ShowMaksie

Hotel Artemis

Hotel Artemis – pierwszy zajawka filmu sci-fi z Jodie Foster

iniemamocni 2

Iniemamocni 2 – drugi zwiastun z polskim dubbingiem