in

LOLLOL SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Premiera dnia: “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” jako serial na Player.pl

25 lat niewinności Sprawa Tomka Komendy serial player.pl
Serial "25 lat niewinności Sprawa Tomka Komendy" już na Player.pl

Jeden z największych zeszłorocznych hitów filmowych, “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, możecie od dziś oglądać w serialowej wersji w serwisie Player.pl.

Pierwszy odcinek “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” można obejrzeć bezpłatnie na Player.pl. Premierowo udostępniono dwa odcinki, a kolejne będą pojawiały się w serwisie co tydzień. Dostęp do nich uzyskają widzowie posiadający pakiet Start VOD (za 15 zł miesięcznie), który pozwala oglądać m.in. programy stacji TVN, widowiska w ramach pakietu Discovery Plus oraz produkcje oryginalne Playera.

⚡ PRZECZYTAJ: Aktor znany z filmu Netflixa przyznał, że jest w 100% kanibalem

Wstrząsająca historia morderstwa nastolatki i niesłusznego skazania Tomasza Komendy

Sprawą Tomasza Komendy żyła cała Polska. Mężczyzna został skazany na karę wieloletniego więzienia za morderstwo nastolatki, którego nie popełnił. Jan Holoubek (“Rojst”) wyreżyserował film opowiadający tę druzgocącą historię, którą obecnie możecie sprawdzić w rozszerzonej wersji w serwisie Player.pl.

25 lat niewinności. Sprawa Tomasza Komendy
Piotr Trojan jako Tomasz Komenda w serialu “25 lat niewinności. Sprawa Tomasza Komendy” dostępny w serwisie Player.pl

Serial jest obietnicą głębszego spojrzenia na dramat Tomasza Komendy oraz śledztwa w sprawie morderstwa 15-letniej Małgosi. Film został doceniony przez widzów i krytyków, czego wyrazem są oceny recenzentów na Mediakrytyku, gdzie widowisko uzyskało ocenę 7/10. Widzowie na Filmwebie wystawili produkcji 7,8/10. Po pierwszych dwóch odcinkach widać, że serial może być nawet lepszy.

⚡ PRZECZYTAJ: Sprawdźcie najciekawsze seriale o seryjnych mordercach

Coraz więcej interesujących produkcji na Player.pl

Pomimo że w ostatnich miesiącach przez Player.pl przewinęło się kilka potworków, czego naczelnym przykładem jest wyjątkowo słaby serial oryginalny “Żywioły Saszy”, to niedawno w serwisie zadebiutował bardzo udany kryminał “Nieobecni”, a serwis wzmocnił się o solidną ofertę programów od Discovery. Ponadto w ramach Playera możecie uzyskać dostęp do produkcji od Canal Plus oraz HBO, co sprawia, iż serwis jest dziś w Polsce największą konkurencją dla Netflixa. Widowisko opowiadające o dramacie Tomasza Komendy jest kolejną produkcją zachęcającą do sięgnięcia po subskrypcję serwisu.

Oglądaj serial “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” w serwisie Player.pl ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rachel Rising serial Hulu Disney Terry Moore

“Rachel Rising” bez premiery na Hulu. Disney wyrzuca z serwisu seriale, które nie należą do firmy

godzilla vs. kong premiera zwiastun film hbo max

“Godzilla vs. Kong” – premiera filmu w marcu na HBO Max i w kinach