365 dni ten dzień zwiastun cały film
in

“365 dni: Ten dzień”, czyli zwiastun kontynuacji filmu Netflixa o wiązaniu i kochaniu

Zwiastun filmu

Przygotujcie się raz jeszcze na seks i pistolety oraz polsko-włoski romans. Wracają Laura i Don Massimo w filmie “365 dni: Ten dzień”, żeby do reszty obłaskawić widownię niespożytą ilością cringe’u.

“365 dni: Ten dzień” to ciąg dalszy wyjątkowo pochrzanionej sadomasochistycznej baśni, której pierwsza część była jednym z największych hitów Netflixa w 2020 roku. Jednocześnie pierwszy film został przez krytyków uznany za niesamowity gniot i dziś produkcja wyreżyserowana przez Barbarę Białowąs i Tomasza Mandesa na Rotten Tomatoes może pochwalić się tym, że nie ma ani jednej pozytywnej opinii. Z kolei na Mediakrytyku adaptacja bestsellera Bianki Lipińskiej ma ocenę 2,3/10. Niewiele lepiej o “365 dniach” wypowiedzieli się widzowie, którzy na IMDB wystawili filmowi 3,4/10, a na Filmwebie 3,7/10.

Netflix właśnie zapowiedział zwiastunem kontynuację produkcji z Anną Marią Sieklucką i Michelem Morronem oraz przypomniał datę premiery widowiska — film obejrzycie w serwisie 27 kwietnia.

W “365 dni: Ten dzień” powracają znani bohaterzy. Nowy początek wyjątkowo niezdrowo pochrzanionej pary komplikują rodzinne problemy Massimo i tajemniczy mężczyzna, który wkracza w życie Laury, aby za wszelką cenę zdobyć jej serce i zaufanie. O nie!

Na stołek reżyserski wrócił duet Białowąs i Mandes, którzy, miejmy nadzieję, dostarczą widowni kolejny niezapomniany hit przypominający o wielkości rodzimej kinematografii.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

tokyo vice serial hbo max gdzie oglądać online

Premiera serialu “Tokyo Vice” na HBO Max

lakers: dynastia zwycięzców hbo max serial online

“Lakers: Dynastia zwycięzców” zostaje z nami na dłużej. Magic Johnson jeszcze pogra na HBO Max