a teacher serial 2020 hulu nauczycielka film
"A Teacher" to nowy serial od Hulu
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Premiera dnia: “A Teacher” na Hulu

“A Teacher” to najnowszy serial stacji FX oraz serwisu Hulu. Widowisko opowiada o romansie nauczycielki z uczniem.

“A Teacher” to serial wyprodukowany przez FX dla Hulu, który zadebiutował w serwisie 10 listopada 2020 roku. Produkcja jest historią romansu, który nie powinien się wydarzyć – nauczycielki ze szkoły średniej, która wchodzi w zbyt bliską relację ze swoim uczniem. Widowisko ma ujawnić złożoność i konsekwencje takich związków oraz pokazać problemy, które powodują takie zażyłości.

⚡ PRZECZYTAJ: Filmy kupione na Amazonie nie należą do Was!

Serial, którego akcja rozgrywa się w Teksasie stworzyła Hannah Fidell (jest reżyserką i scenarzystką większości odcinków) na podstawie jej filmu o tym samym tytule, który miał premierę w 2013 roku. W głównych rolach wystąpili Kate Mara (“House of Cards”) w roli nauczycielki, a Nick Robinson (“Twój Simon”) wcielił się w jej ucznia.

Kiedy popatrzeć na Rotten Tomatoes, można dojść do wniosku, że historia się powtórzyła. Zarówno serial, jak i film, który dał mu życie, nie mają najlepszych ocen. Krytycy wystawili serialowi zaledwie 5,63/10. Dla porównania film oceniono na 5,5/10.

Miłość na pożyczony czas, molestowanie seksualne, a może nieprofesjonalne zachowanie?

Najbardziej zastanawia mnie czy będziemy mieli do czynienia z obrazem niezdrowej relacji, czy bardziej z prezentacją nieprofesjonalnego zachowania ze strony nauczycielki. Wśród recenzentów pojawiły się opinie mówiące o temacie molestowania seksualnego na przykładzie tego serialu. Ciężko dziś powiedzieć, gdzie scenarzystka położyła największą siłę nacisku, gdyż przynajmniej część recenzentów miało na razie okazję obejrzeć tylko trzy pierwsze odcinki “A Teacher”.

A Teacher Nauczycielka
Nick Robinson jako Eric i Kate Mara jako Clarie w serialu “A Teacher”

Pomimo słabych ocen, jestem niezwykle ciekaw tego widowiska, gdyż temat po prostu mnie intryguje. Dajcie znać w komentarzach czy sprawdzicie serial, czy raczej pójdziecie za głosem rozsądku krytyków i go sobie odpuścicie. Ja jestem pewien, że się skuszę.

⚡ PRZECZYTAJ: “Czarny narcyz”, czyli serial o zakonnicy, którą kusi…

Premierowo subskrybenci Hulu mogą już obejrzeć trzy odcinki “A Teacher”. Cały sezon będzie miał ich dziesięć. Na tę chwilę serial nie ma oficjalnej dystrybucji w Polsce.

Oglądaj serial “A Teacher” na Canal Plus ▶

🌎 Jak oglądać Hulu w Polsce? Polecamy NordVPN, z którego skorzystacie już za 3,15 euro miesięcznie. Usługa pozwala na oglądanie serwisów Disney Plus, wszystkich wersji Netflixa, HBO Max, Hulu, BBC iPlayer i wielu innych. Z NordVPN możecie korzystać zarówno na komputerach, jak i smartfonach, przystawkach multimedialnych, telewizorach czy tabletach. Usługa działa zarówno na Androidzie, Windowsie, Linuksie, jak i na urządzeniach Apple. Dodatkowo zabezpieczycie swoją anonimowość w sieci.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

LG CineBeam projektor Disney Plus 4K

Disney Plus pojawił się na projektorach LG CineBeam 4K

Ciche miejsce 3

“Ciche miejsce” wróci z trzecią częścią, ale bez Johna Krasinskiego