Aaron Hernandez: W głowie mordercy netflix serial dokumentalny zwiastun
Zwiastun serialu dokumentalnego Aaron Hernandez: W głowie mordercy (Netflix)
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

Aaron Hernandez: W głowie mordercy – Netflix i serial dokumentalny o mordercy z NFL

Kryminalne seriale dokumentalne, które traktują o jednej sprawie, stały się wielkim hitem i od jakiegoś czasu ten nurt miesiąc w miesiąc wraca z nowym tematem. Przoduje tu Netflix, który produkuje najwięcej takich widowisk. Od niedawna w serwisie możemy oglądać Odwal się od kotów czy Kto zabił małego Gregory’ego?, a teraz dostaniemy widowisko Aaron Hernandez: W głowie mordercy.

Tytułowy bohater serialu Aaron Hernandez: W głowie mordercy urodził się w 1989 roku, a niewiele ponad 20 lat później podpisał kontrakt z New England Patriots. Młody futbolista mógł się poszczycić siedmioletnią umową z klubem, opiewającą na oszałamiające 40 milionów dolarów. Rok później jego twarz zdobiła nie działy sportowe, a pierwsze strony gazet, gdyż w 2013 roku został oskarżony o morderstwo. [spoiler] Skazano go na dożywocie bez możliwości przedterminowego zwolnienia. W 2017 roku powiesił się w celi [koniec spoilera].

Dokument Netflixa zgłębi tło tej wielkiej tragedii i pokaże widzom, co kierowało futbolistą, którego życie rozsypało się i przytoczy jego problemy osobiste. Trzyodcinkowe widowisko wyreżyserował Geno McDermott, który od lat zajmuje się produkcjami z nurtu true crime.

Premiera serialu dokumentalnego o byłej gwieździe NFL odbędzie się 15 stycznia 2020 roku.

Oglądaj serial dokumentalny Aaron Hernandez: W głowie mordercy w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sex education 2 sezon drugi sezon 2

Sex Education wraca na Netflix. Zwiastun zapowiada jeszcze więcej seksu!

ozark sezon 3 kiedy zwiastun data premiery

Ozark wraca na Netflix. Wiemy, kiedy zadebiutuje sezon 3!