Aaron Hernandez: W głowie mordercy netflix serial dokumentalny zwiastun
Zwiastun serialu dokumentalnego Aaron Hernandez: W głowie mordercy (Netflix)
in

SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Aaron Hernandez: W głowie mordercy – Netflix i serial dokumentalny o mordercy z NFL

Kryminalne seriale dokumentalne, które traktują o jednej sprawie, stały się wielkim hitem i od jakiegoś czasu ten nurt miesiąc w miesiąc wraca z nowym tematem. Przoduje tu Netflix, który produkuje najwięcej takich widowisk. Od niedawna w serwisie możemy oglądać Odwal się od kotów czy Kto zabił małego Gregory’ego?, a teraz dostaniemy widowisko Aaron Hernandez: W głowie mordercy.

Tytułowy bohater serialu Aaron Hernandez: W głowie mordercy urodził się w 1989 roku, a niewiele ponad 20 lat później podpisał kontrakt z New England Patriots. Młody futbolista mógł się poszczycić siedmioletnią umową z klubem, opiewającą na oszałamiające 40 milionów dolarów. Rok później jego twarz zdobiła nie działy sportowe, a pierwsze strony gazet, gdyż w 2013 roku został oskarżony o morderstwo. [spoiler] Skazano go na dożywocie bez możliwości przedterminowego zwolnienia. W 2017 roku powiesił się w celi [koniec spoilera].

Dokument Netflixa zgłębi tło tej wielkiej tragedii i pokaże widzom, co kierowało futbolistą, którego życie rozsypało się i przytoczy jego problemy osobiste. Trzyodcinkowe widowisko wyreżyserował Geno McDermott, który od lat zajmuje się produkcjami z nurtu true crime.

Premiera serialu dokumentalnego o byłej gwieździe NFL odbędzie się 15 stycznia 2020 roku.

Oglądaj serial dokumentalny Aaron Hernandez: W głowie mordercy w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

sex education 2 sezon drugi sezon 2

Sex Education wraca na Netflix. Zwiastun zapowiada jeszcze więcej seksu!

ozark sezon 3 kiedy zwiastun data premiery

Ozark wraca na Netflix. Wiemy, kiedy zadebiutuje sezon 3!