agatha harkness serial disney plus spin-off wandavision marvel
in

SUPER!SUPER!

W “WandaVision” zabiła Sparky’ego, ale to nie koniec Agathy Harkness

Marvel Studios pracuje nad spin-offem serialu “WandaVision”, ale tym razem bez Wandy i Visiona w tytule, a z Agathą Harkness.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
WANDAVISION / MARVEL / DISNEY+

Według Deadline Marvel Studios pracuje nad kolejnym serialem rozgrywającym się w superbohaterskim uniwersum. Widowisko ma koncentrować się wokół postaci Agathy Harkness, wiedźmy, w którą w serialu “WandaVision” wcieliła się Kathryn Hahn. Twórcą nadchodzącego widowiska pozostanie Jac Schaeffer.

Serial “WandaVision” był nominowany do ośmiu Primetime Emmy Awards oraz piętnastu Primetime Creative Arts Emmy Awards (wygrał w trzech kategoriach). Jednak ze względu na specyfikę produkcji, na tę chwilę nie planuje się kontynuacji widowiska. W najbliższym czasie jedną z głównych bohaterek serialu, Scarlet Witch, zobaczymy w filmie “Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa”, a jedną z drugoplanowych superbohaterek, Monicę Rambeau, obejrzymy w filmie “The Marvels”. Dalszy los Visiona jest na tę chwilę nieznany.

Jeszcze więcej seriali Marvela

Marvel Studios obecnie pracuje nad wieloma serialami aktorskimi dla serwisu Disney+. Najbliższym będzie “Hawkeye”, który zadebiutuje już 24 listopada. Na 2022 rok planowane są seriale “Ms. Marvel”, “Moon Knight”, “She-Hulk” oraz “Secret Invasion”. W 2023 roku mamy obejrzeć “Ironheart”, Armor Wars” oraz wciąż nienazwany serial, którego akcja będzie rozgrywała się w Wakandzie. Ponadto mamy dostać spin-off “Hawkeye’a”, który opowie o Echo oraz drugi sezon “Lokiego”.

WandaVision recenzja
Kathryn Hahn jako Agatha Harkness w serialu “WandaVision” (Disney+)

Disney+ wciąż bez premiery w Polsce

Serwis Disney+ wciąż nie jest dostępny w Polsce (dostęp można uzyskać dzięki usłudze Pure VPN). Jego premiera w naszym kraju ma odbyć się w przyszłym roku. Będzie to jedno z trzech dużych wydarzeń na rodzimym rynku mediów strumieniujących, gdzie w 2022 roku zadebiutuje również serwis HBO Max oraz SkyShowtime.

Oglądaj serial “WandaVision” w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Squid Game Chiny Netflix serial

Chińczycy oszaleli na punkcie “Squid Game”, chociaż Netflix w Chinach nie jest dostępny

Resident Evil Witajcie w Raccoon City zwiastun 2021 cały film online

“Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” i zwiastun, którego nie chcecie znać