agatha harkness serial disney plus spin-off wandavision marvel
in

SUPER!SUPER!

W “WandaVision” zabiła Sparky’ego, ale to nie koniec Agathy Harkness

Marvel Studios pracuje nad spin-offem serialu “WandaVision”, ale tym razem bez Wandy i Visiona w tytule, a z Agathą Harkness.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
WANDAVISION / MARVEL / DISNEY+

Według Deadline Marvel Studios pracuje nad kolejnym serialem rozgrywającym się w superbohaterskim uniwersum. Widowisko ma koncentrować się wokół postaci Agathy Harkness, wiedźmy, w którą w serialu “WandaVision” wcieliła się Kathryn Hahn. Twórcą nadchodzącego widowiska pozostanie Jac Schaeffer.

Serial “WandaVision” był nominowany do ośmiu Primetime Emmy Awards oraz piętnastu Primetime Creative Arts Emmy Awards (wygrał w trzech kategoriach). Jednak ze względu na specyfikę produkcji, na tę chwilę nie planuje się kontynuacji widowiska. W najbliższym czasie jedną z głównych bohaterek serialu, Scarlet Witch, zobaczymy w filmie “Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa”, a jedną z drugoplanowych superbohaterek, Monicę Rambeau, obejrzymy w filmie “The Marvels”. Dalszy los Visiona jest na tę chwilę nieznany.

Jeszcze więcej seriali Marvela

Marvel Studios obecnie pracuje nad wieloma serialami aktorskimi dla serwisu Disney+. Najbliższym będzie “Hawkeye”, który zadebiutuje już 24 listopada. Na 2022 rok planowane są seriale “Ms. Marvel”, “Moon Knight”, “She-Hulk” oraz “Secret Invasion”. W 2023 roku mamy obejrzeć “Ironheart”, Armor Wars” oraz wciąż nienazwany serial, którego akcja będzie rozgrywała się w Wakandzie. Ponadto mamy dostać spin-off “Hawkeye’a”, który opowie o Echo oraz drugi sezon “Lokiego”.

WandaVision recenzja
Kathryn Hahn jako Agatha Harkness w serialu “WandaVision” (Disney+)

Disney+ wciąż bez premiery w Polsce

Serwis Disney+ wciąż nie jest dostępny w Polsce (dostęp można uzyskać dzięki usłudze Pure VPN). Jego premiera w naszym kraju ma odbyć się w przyszłym roku. Będzie to jedno z trzech dużych wydarzeń na rodzimym rynku mediów strumieniujących, gdzie w 2022 roku zadebiutuje również serwis HBO Max oraz SkyShowtime.

Oglądaj serial “WandaVision” w serwisie Disney+ ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Squid Game Chiny Netflix serial

Chińczycy oszaleli na punkcie “Squid Game”, chociaż Netflix w Chinach nie jest dostępny

Resident Evil Witajcie w Raccoon City zwiastun 2021 cały film online

“Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” i zwiastun, którego nie chcecie znać