Ad image

PopSpam: Agenci T.A.R.C.Z.Y., Dark, Grace i Frankie, Venom

Dariusz Filipek
2 min czytania
Tym razem w spamie Agenci T.A.R.C.Z.Y., Dark, Grace i Frankie oraz Venom (materiały prasowe)

Z ostatniej chwili

Co mamy w spamie? Zwiastun nadchodzącego odcinka Agentów T.A.R.C.Z.Y. oraz 4. sezonu Grace i Frankie, który zawita niedługo na Netflix. Ponadto pojawiły się informacje o kolejnym sezonie serialu Dark. A na koniec zobaczycie, jak może wyglądać filmowy Venom.

Zapowiedź Agentów T.A.R.C.Z.Y..

Okazuje się, że Agenci T.A.R.C.Z.Y. wrócili z najciekawszym sezonem w historii. Pierwszy raz od początku emisji tej produkcji żywo i niecierpliwie czekam na każdy kolejny odcinek. Jeśli macie podobnie, sprawdźcie fragment 5. odcinka 5. sezonu, którego premiera na antenie ABC już w najbliższy piątek. Jeśli nic się znów nie pokiełbasi to w Polsce zobaczymy go na ShowMax w sobotę. Wraca stary znajomy! (źródło: YouTube: Marvel Entertainment)

- Reklama -
Ad image

Agenci T.A.R.C.Z.Y. na ShowMax

Zwiastun Grace i Frankie.

Jeśli nie możecie doczekać się najnowszego sezonu Grace i Frankie, Netflix przygotował dla Was zwiastun 4. sezonu. Premiera 19 stycznia. (źródło: YouTube: Netflix Polska)

Grace i Frankie na Netfliksie

https://www.youtube.com/watch?v=Sk25VWEKS-0

2. sezon Dark.

Nie jestem wielkim fanem pierwszego sezonu Dark, ale Netflix za nic ma mój gust (i dobrze!), tym samym zapowiada kolejną odsłonę sci-fi wprost z Niemiec. Materiałowi promocyjnemu na Facebooku towarzyszy slogan: Widziałem przyszłość. Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj. Jeśli pamięć mnie nie myli – a nie myli, bo sprawdziłem w Google – to Netflix posłużył się cytatem z Burzy Szekspira. Co to oznacza? Pewnie nic, ale ładnie brzmi. Kolejny sezon w 2019 roku. (źródło: Facebook: Dark)

Dark na Netfliksie

Projekt głównego bohatera filmu Venom.

Mikkel Frandsen opublikował na Instagramie firmy Creature Monster projekt, który może, ale wcale nie musi być koncepcją filmowego Venoma. Jakkolwiek potwór prezentuje się dosyć zacnie. Premiera filmu 4 października 2018 roku. Ponadto Michelle Williams zdradziła, iż w filmie zagra Anne Weying, byłą żonę Eddiego Brocka, który zamienia się w monstrualnego Venoma (w tej roli Tom Hardy). (źródło: Creature Monster)

https://www.instagram.com/p/Bc3N5Nal6hc/?taken-by=creaturemonster

- Reklama -
Skazana Max serial

https://www.instagram.com/p/Bc2xVb1lAJW/?taken-by=creaturemonster

https://www.instagram.com/p/Bc0h7R-lHb0/?taken-by=creaturemonster

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz