in ,

PopSpam: Agenci T.A.R.C.Z.Y., Dark, Grace i Frankie, Venom

Agenci T.A.R.C.Z.Y., Dark, Grace i Frankie, Venom
Tym razem w spamie Agenci T.A.R.C.Z.Y., Dark, Grace i Frankie oraz Venom (materiały prasowe)

Co mamy w spamie? Zwiastun nadchodzącego odcinka Agentów T.A.R.C.Z.Y. oraz 4. sezonu Grace i Frankie, który zawita niedługo na Netflix. Ponadto pojawiły się informacje o kolejnym sezonie serialu Dark. A na koniec zobaczycie, jak może wyglądać filmowy Venom.

Zapowiedź Agentów T.A.R.C.Z.Y..

Okazuje się, że Agenci T.A.R.C.Z.Y. wrócili z najciekawszym sezonem w historii. Pierwszy raz od początku emisji tej produkcji żywo i niecierpliwie czekam na każdy kolejny odcinek. Jeśli macie podobnie, sprawdźcie fragment 5. odcinka 5. sezonu, którego premiera na antenie ABC już w najbliższy piątek. Jeśli nic się znów nie pokiełbasi to w Polsce zobaczymy go na ShowMax w sobotę. Wraca stary znajomy! (źródło: YouTube: Marvel Entertainment)

Agenci T.A.R.C.Z.Y. na ShowMax

Zwiastun Grace i Frankie.

Jeśli nie możecie doczekać się najnowszego sezonu Grace i Frankie, Netflix przygotował dla Was zwiastun 4. sezonu. Premiera 19 stycznia. (źródło: YouTube: Netflix Polska)

Grace i Frankie na Netfliksie

https://www.youtube.com/watch?v=Sk25VWEKS-0

2. sezon Dark.

Nie jestem wielkim fanem pierwszego sezonu Dark, ale Netflix za nic ma mój gust (i dobrze!), tym samym zapowiada kolejną odsłonę sci-fi wprost z Niemiec. Materiałowi promocyjnemu na Facebooku towarzyszy slogan: Widziałem przyszłość. Piekło jest puste, a wszystkie diabły są tutaj. Jeśli pamięć mnie nie myli – a nie myli, bo sprawdziłem w Google – to Netflix posłużył się cytatem z Burzy Szekspira. Co to oznacza? Pewnie nic, ale ładnie brzmi. Kolejny sezon w 2019 roku. (źródło: Facebook: Dark)

Dark na Netfliksie

https://www.facebook.com/DARKNetflix/videos/1503830559685924/

Projekt głównego bohatera filmu Venom.

Mikkel Frandsen opublikował na Instagramie firmy Creature Monster projekt, który może, ale wcale nie musi być koncepcją filmowego Venoma. Jakkolwiek potwór prezentuje się dosyć zacnie. Premiera filmu 4 października 2018 roku. Ponadto Michelle Williams zdradziła, iż w filmie zagra Anne Weying, byłą żonę Eddiego Brocka, który zamienia się w monstrualnego Venoma (w tej roli Tom Hardy). (źródło: Creature Monster)

https://www.instagram.com/p/Bc3N5Nal6hc/?taken-by=creaturemonster

https://www.instagram.com/p/Bc2xVb1lAJW/?taken-by=creaturemonster

https://www.instagram.com/p/Bc0h7R-lHb0/?taken-by=creaturemonster

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Piracka lista przebojów

Piracka lista przebojów – tydzień #50/2017: Thor: Ragarok ciągle wymiata

seriale 2018 cinemax hbo go w 2018 roku

Seriale 2018: Cinemax i HBO w 2018 roku – 14 nowości