agenci t.a.r.c.z.y. s05e01 marvel showmax abc online
17 minutowa zapowiedź serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. zapowiada interesujące widowisko. | YouTube: Marvel Entertainment
in

SUPER!SUPER!

Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Obejrzyj 17 minut nowego odcinka

To nie pierwszy raz, kiedy Agenci T.A.R.C.Z.Y. opuszczają Ziemię. Jednak ich poprzednie międzyplanetarne przygody były – delikatnie rzecz ujmując – takie sobie. 17-minutowa zapowiedź serialu Marvela i ABC daje nadzieję na coś ciekawego.

Praktycznie do czasu premiery Star Trek: Discovery nie byliśmy rozpieszczani, jeśli chodzi o dobre seriale, których akcja toczyła się w kosmosie. Po latach posuchy telewizyjne widowiska wracają na dobre tory i zaczyna się nam prezentować interesujące historie, które udowadniają (a my w to oczywiście wierzymy), że jest życie poza naszą piękną planetą.

W sieci wylądował właśnie nowy materiał promocyjny serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., na którym możecie obejrzeć pierwsze 17 minut pierwszego odcinka piątego sezonu.

Zapowiada się ciekawie. Na ziemi dzieją się dziwy. W kosmosie tym bardziej. Zespół jest zdezorientowany. Kilkunastominutowy materiał narobił mi apetytu na więcej.

Nie jestem wielkim fanem tego, co mogłem oglądać w poprzednich sezonach Agentów T.A.R.C.Z.Y.. Wyłącznie 4. wybijał się nieco ponad przeciętność, a wcześniej produkcja miała najwyżej swoje momenty. Jednak częściej byłem bardziej zażenowany niż ukontentowany. Na szczęście wszystko wskazuje na to, iż 5. będzie bardziej kontynuacją dobrej passy serialu Marvela. I pierwszy raz od czasu wyczekiwania na 1. sezon nie mogę się doczekać tego, co przyjdzie nam zobaczyć wkrótce na małych ekranach. Dwugodzinna premiera już 1 grudnia na ABC w Stanach Zjednoczonych i dzień później na ShowMax.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. na ShowMax

Źródło: YouTube

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

liga sprawiedliwości 2017 online pl recenzja
6/10

Liga straconych szans – recenzja filmu Liga sprawiedliwości

Bohaterzy Marvela Vanity Fair

10-lecie bohaterów Marvel Studios. 20 filmów w planach!