agenci t.a.r.c.z.y. s05e01 marvel showmax abc online
17 minutowa zapowiedź serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. zapowiada interesujące widowisko. | YouTube: Marvel Entertainment
in

SUPER!SUPER!

Agenci T.A.R.C.Z.Y.. Obejrzyj 17 minut nowego odcinka

To nie pierwszy raz, kiedy Agenci T.A.R.C.Z.Y. opuszczają Ziemię. Jednak ich poprzednie międzyplanetarne przygody były – delikatnie rzecz ujmując – takie sobie. 17-minutowa zapowiedź serialu Marvela i ABC daje nadzieję na coś ciekawego.

Praktycznie do czasu premiery Star Trek: Discovery nie byliśmy rozpieszczani, jeśli chodzi o dobre seriale, których akcja toczyła się w kosmosie. Po latach posuchy telewizyjne widowiska wracają na dobre tory i zaczyna się nam prezentować interesujące historie, które udowadniają (a my w to oczywiście wierzymy), że jest życie poza naszą piękną planetą.

W sieci wylądował właśnie nowy materiał promocyjny serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., na którym możecie obejrzeć pierwsze 17 minut pierwszego odcinka piątego sezonu.

https://www.youtube.com/watch?v=NDBwsMIXlMk

Zapowiada się ciekawie. Na ziemi dzieją się dziwy. W kosmosie tym bardziej. Zespół jest zdezorientowany. Kilkunastominutowy materiał narobił mi apetytu na więcej.

Nie jestem wielkim fanem tego, co mogłem oglądać w poprzednich sezonach Agentów T.A.R.C.Z.Y.. Wyłącznie 4. wybijał się nieco ponad przeciętność, a wcześniej produkcja miała najwyżej swoje momenty. Jednak częściej byłem bardziej zażenowany niż ukontentowany. Na szczęście wszystko wskazuje na to, iż 5. będzie bardziej kontynuacją dobrej passy serialu Marvela. I pierwszy raz od czasu wyczekiwania na 1. sezon nie mogę się doczekać tego, co przyjdzie nam zobaczyć wkrótce na małych ekranach. Dwugodzinna premiera już 1 grudnia na ABC w Stanach Zjednoczonych i dzień później na ShowMax.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. na ShowMax

Źródło: YouTube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

liga sprawiedliwości 2017 online pl recenzja
6/10

“Liga sprawiedliwości” – recenzja filmu

Bohaterzy Marvela Vanity Fair

10-lecie bohaterów Marvel Studios. 20 filmów w planach!