gra o tron finał zajawka 8 sezon data premiery kwiecień liczba odcinków
Gra o tron (źródło: HBO; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Jak zakończy się Gra o tron? Dostaliśmy tego przedsmak w zajawce 8. sezonu

Poznaliśmy miesiąc premiery finałowego sezonu Gry o tron. Zajawka ósmego sezonu dramatycznie wraca do korzeni.

Nie zobaczyliśmy żadnych nowych scen, ale zajawka ósmego sezonu Gry o tron jest dosyć wymowna.

Gra o tron – serial, który ostatecznie przełamał podział między kinem i telewizją – wróci w kwietniu z finałowym sezonem. HBO zapowiada go następująco:

Każda bitwa. Każda zdrada. Każde ryzyko. Każda walka. Każde poświęcenie. Każda śmierć.

Całkowicie prywatnie, kiedy miałbym coś obstawiać, obstawiłbym, iż w serialu zginą wszyscy, a świat pochłonie nieumarła zaraza.

Gra o tron poza całą swoją spektakularnością, brutalnością i niepoprawnością polityczną, jest świetnym nakreśleniem istoty ludzkiej i odnośnikiem do świata, w którym żyjemy. Bijemy się, gryziemy między sobą, a w obliczu ostateczności jesteśmy zaskoczeni. Większość bohaterów Gry o tron wybijało się nawzajem w celu uzyskania jak największej władzy i bogactwa, zamiast dążyć wspólnie do budowania lepszego świata. Wielu z nich przypłaciło to życiem. Część tych, którzy pozostali, trzymają się kurczowo swoich stołków. Cała reszta nieco niewczas przeciwstawiła się olbrzymiemu zagrożeniu, które przyszło wraz z zimą. Zbliżająca się katastrofa może być powyżej ich możliwości.

Finałowy sezon Gry o tron będzie liczył zaledwie sześć odcinków. Prawdopodobnie później wystartuje przynajmniej jeden spin-off serialu.

Serial Gra o tron w serwisie HBO GO >>

[interaction id=”5beb04c42fa029c88fd098fd”]

Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy też na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie!

Enemies: The President, Justice and The FBI serialu dokumentalnym prawo i niesprawiedliwość

Prawo i niesprawiedliwość w serialu dokumentalnym Enemies: The President, Justice and The FBI

serial Nawiedzony dom na wzgórzu netflix Nawiedzony dom na wzgórzu recenzja Nawiedzony dom na wzgórzu opinie Nawiedzony dom na wzgórzu online Nawiedzony dom na wzgórzu horror Nawiedzony dom na wzgórzu 2018
6/10

Nawiedzony dom na wzgórzu – sezon 1 – recenzja serialowego horroru Netflixa