The Boys sezon 4

Jak zakończy się Gra o tron? Dostaliśmy tego przedsmak w zajawce 8. sezonu

Dariusz Filipek
1 min czytania
Gra o tron (źródło: HBO; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=Deabf4t_QQg

- Reklama -
Ad image

Nie zobaczyliśmy żadnych nowych scen, ale zajawka ósmego sezonu Gry o tron jest dosyć wymowna.

Gra o tron – serial, który ostatecznie przełamał podział między kinem i telewizją – wróci w kwietniu z finałowym sezonem. HBO zapowiada go następująco:

Każda bitwa. Każda zdrada. Każde ryzyko. Każda walka. Każde poświęcenie. Każda śmierć.

Całkowicie prywatnie, kiedy miałbym coś obstawiać, obstawiłbym, iż w serialu zginą wszyscy, a świat pochłonie nieumarła zaraza.

Gra o tron poza całą swoją spektakularnością, brutalnością i niepoprawnością polityczną, jest świetnym nakreśleniem istoty ludzkiej i odnośnikiem do świata, w którym żyjemy. Bijemy się, gryziemy między sobą, a w obliczu ostateczności jesteśmy zaskoczeni. Większość bohaterów Gry o tron wybijało się nawzajem w celu uzyskania jak największej władzy i bogactwa, zamiast dążyć wspólnie do budowania lepszego świata. Wielu z nich przypłaciło to życiem. Część tych, którzy pozostali, trzymają się kurczowo swoich stołków. Cała reszta nieco niewczas przeciwstawiła się olbrzymiemu zagrożeniu, które przyszło wraz z zimą. Zbliżająca się katastrofa może być powyżej ich możliwości.

Finałowy sezon Gry o tron będzie liczył zaledwie sześć odcinków. Prawdopodobnie później wystartuje przynajmniej jeden spin-off serialu.

Serial Gra o tron w serwisie HBO GO >>

[interaction id=”5beb04c42fa029c88fd098fd”]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze