Ad image

Kontynuacja Aladyna powstanie i opowie zupełnie nową historię

Dariusz Filipek
1 min czytania
Aladyn (źródło: Disney; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Aladyn okazał się większym hitem, niż wielu się spodziewało. Film zarobił w kinach 1,034 miliard dolarów przy 183-milionowym budżecie, pomimo niezbyt przychylnych opinii krytyków. Tym samym widowisko stworzyło potencjał ku kontynuacji.

Już wcześniej pojawiały się informacje, iż Aladyn może dostać drugą część. Przypomnę, że animowany pierwowzór doczekał się kontynuacji, ale nie były to filmy kinowe. Obecnie spekuluje się, iż sequel Aladyna zostałby oparty na zupełnie nowym pomyśle, raczej z dystansem spoglądającym na dokonania z przeszłości. Zdają się to potwierdzać słowa Dana Lina, który był jednym z producentów Aladyna.

- Reklama -
Ad image

Jest jeszcze zbyt wcześnie, by to ujawnić. Wiedz jednak, że przyglądamy się wielu różnym materiałom źródłowym i nie oprzemy się na jednym źródle, ale wykorzystamy to, co najlepsze zostało już zrobione wcześniej, by stworzyć coś świeżego i oryginalnego.

Tym samym możemy się spodziewać, iż poprzednie produkcje mogą być w jakimś stopniu oparciem do opowiedzenia zupełnie nowej historii. Słowa Dana Lina jednocześnie jasno sugerują, że praca nad sequelem trwa w najlepsze. Producent twierdzi, iż jest jeszcze wiele historii do opowiedzenia i Disney potraktuje kontynuację z należytym oddaniem, prezentując widowisko stojące na własnych nogach, a nie przeróbkę wszystkiego, co już zostało zrobione.

Źródło: Comicbook

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz