in ,

Aleksandra Popławska – najlepsze role

Aleksandra Popławska

Aleksandra Popławska to znakomita polska aktorka. Każdy z nas kiedyś na pewno oglądał jakiś film z jej udziałem, a na swoim koncie ma ich całkiem sporo. Kobieta urodziła się 17 marca 1976 roku w Zabrzu. Aktorka jest absolwentką akademii teatralnej na wydziale aktorskim. Ukończyła również szkołę muzyczną II stopnia w klasie fortepianu, ale potrafi też pięknie śpiewać. Można pokusić się o stwierdzenie, że to kobieta wielu talentów. Poniżej stworzyliśmy listę kilku produkcji z jej udziałem.

Kobiety mafii

Bela to funkcjonariuszka policji, która po jednej z akcji zostaje wyrzucona. Jednak kobieta dostaje propozycję od ABW. Bela przechodzi specjalne szkolenie pod okiem FBI i zostaje oddelegowana do Wydziału S. Pracuje tam jako oficer pod przykryciem , który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją zostaje rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków. Aby dowiedzieć się jak najwięcej musi wkupić się w łaski pracowników narkotykowego bossa. Kobieta podszywa się pod prostytutkę i zostaje kochanką jednego z członków zarządu – Cienia. Wszystko się komplikuje, gdy nieoczekiwanie w sprawę zostaje zamieszana żona Cienia. Niespodziewanie losy kobiet spotykają się w punkcie bez odwrotu.

Kochaj

Sawa wkrótce ma zostać żoną Jurka. Przyjaciółki kobiety mówią o jej wybranku, że to idealny facet, który będzie idealnym mężem i ojcem. Jednak Sawa ma wątpliwości, co do tego czy Jurek jest tym jedynym. Jej wątpliwości pogłębiają się, gdy nagle pojawia się przystojny aktor – Krzysztof. Do ślubu zostało już coraz mniej czasu… Wszystkie przyjaciółki kobiety czekają w umówionym miejscu zbiórki na wieczór panieński. Brakuje tylko przyszłej panny młodej…

Jak się pozbyć cellulitu

Niesamowita komedia, w której nic nie jest takim, jak się wydaje. To komedia o kobiecej przyjaźni, która zostaje wystawiona na naprawdę poważną próbę. Dwie przyjaciółki – Ewa i Maja – wyjeżdżają do spa, aby się zabawić i zapomnieć o trudach codzienności. Tam poznają masażystkę Kornelię, która opowiada im zdumiewającą historię… Wszystkie szybko przekonają się, że łatwiej pozbyć się cellulitu, niż natrętnego faceta. Aleksandra Popławska zagrała tutaj rolę poboczną, ale mimo to film jest wart obejrzenia.

Wyzwanie

Jacek i Marek to dwójka najlepszych przyjaciół, którzy zawsze się wspierają. Mężczyźni pracują razem w policji, więc gdy jeden z nich zostaje wysłany na przymusową emeryturę, drugi w geście solidarności również rezygnuje z pracy. Przyjaciele postanawiają wspólnie otworzyć pub na Mazurach. Jednak przez policyjny instynkt ich odpoczynek nie trwa zbyt długo. Jacek i Marek znajdują ciało topielca i znów wcielają się w rolę śledczych. Jak się okazuje w tajemniczą śmierć może być zamieszana lokalna biznes-woman. Sprawy jeszcze bardziej komplikują się, gdy do pubu dwójki przyjaciół zgłasza się młoda dziewczyna. Jak potoczy się historia Jacka i Marka?

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Thrillery psychologiczne Rachel Abbott

Thrillery psychologiczne Rachel Abbott

Loki sezon 2 Marvel Studios serial Disney+ Disney Plus

“Loki” wróci! Oficjalna zapowiedź kontynuacji znalazła się w finale sezonu