all of us are dead sezon 1 serial netflix 2022 premiera gdzie obejrzeć online
Serial "All of Us Are Dead" trafił na Netflix
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie

Premiera dnia: “All of Us Are Dead” w serwisie Netflix

Zwiastun serialu

“All of Us Are Dead” wpadł w dobry czas, kiedy seriale z Korei Południowej są gorącym towarem. Po premierze “Squid Game” każdorazowo, gdy na Netflix wejdzie produkcja z tego kraju, wielu widzów z ciekawości sprawdza taką nowość. Tą również warto.

“All of Us Are Dead” to serialowy horror o zombie napisany przez Seong-il Cheona, który wcześniej przyłożył rękę do seriali “Luca” i “Chinaehaneun Pansanimkke”. Tematyka, której się podjął, nie jest wielkim zaskoczeniem. Koreańczycy szczególnie uwielbili sobie historie o nieumarłych. Do tej pory na Netfliksie dostaliśmy taki koreański serial z żywymi trupami jak “Kingdom” czy film “#Alive”. Jednak tym razem zombiaki zabierają się za licealistów. Ich dramat rozpoczyna się od ugryzienia jednej z uczennic. Później zaczyna robić się niezwykle krwawo i dramatycznie.

W nowym serialu Netflixa licealne dramaty są niemal równie przerażające, co spotkanie z nieumarłymi
W nowym serialu Netflixa licealne dramaty są niemal równie przerażające, co spotkanie z nieumarłymi

Świetne oceny

Na tę chwilę 12-odcinkowy serial nie ma wielu ocen na Rotten Tomatoes, ale pocieszające jest to, że wszystkie dotychczasowe opinie są pozytywne. Pięciu krytyków wystawiło widowisku średnią ocenę 7,8/10. Na IMDB do tej pory serial oceniło niespełna 500 widzów, którzy wystawili “All of Us Are Dead” świetne 8,1/10.

"All of Us Are Dead" to zdecydowanie nie jest serial dla widzów o słabych żołądkach
“All of Us Are Dead” to zdecydowanie nie jest serial dla widzów o słabych żołądkach

Chwalone jest wykonanie, samoświadomość produkcji czy jej ładunek emocjonalny, który jest raczej niespotykany w podobnych widowiskach. Doceniane jest również tempo narracji i rozwijania się historii oraz sama rozrywkowość serialu. Ponadto dobrym pomysłem miało być umieszczenie akcji na terenie liceum, co pozwoliło wyrzeźbić własną przestrzeń w zatłoczonym świecie zombie-produkcji.

Kolejny hit Netflixa

Po pierwszym odcinku muszę odnotować, że serial nie tylko wciąga, ale również przypomina nam licealny koszmar. Jednak romanse, przyjaźnie i niesnaski to na koniec dnia jest nic takiego w porównaniu z tym, z czym dodatkowo muszą mierzyć się bohaterzy “All of Us Are Dead” – rozprzestrzeniającą się zarazą, która zmienia ludzi w bezmózgich morderców. To się naprawdę dobrze ogląda i serial może być kolejnym wielkim hitem Netflixa.

Koreańskie widowisko może być następnym hitem na miarę “Squid Game”

Jednocześnie najnowsze widowisko Netflixa jeszcze bardziej zachęca, aby dogłębniej sprawdzić bogatą bibliotekę K-Dram serwisu, gdzie można znaleźć wiele świetnych produkcji z Korei Południowej. Coś jest w tych filmach i serialach, co zachwyca nas od lat. I nie jest to wyłącznie rozrywkowość “Squid Game”. Co potwierdzają takie produkcje jak “Stranger”, “Parasite”, “Old Boy”, “Zombie Express” czy “Ujrzałem diabła”.

Serial “All of Us Are Dead” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

z zimnej strefy serial 2022 netflix gdzie obejrzeć online premiera in from the cold

Premiera dnia: “Z zimnej strefy” w serwisie Netflix

Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie serial netflix

Premiera dnia: “Kobieta z domu naprzeciwko dziewczyny w oknie” w serwisie Netflix