in ,

SZOKSZOK SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! LOLLOL OkropneOkropne

Allison Mack winna! Aktorce grozi 20 lat więzienia. O sprawie opowie dokument The Lost Women of NXIVM

allison mack aktorka winna the lost women of nxivm sekta
Allison Mack w serialu Tajemnice Smallville (źródło: The CW; edycja: Popkulturyści)

Investigation Discovery pokaże kulisy działania przestępczej organizacji NXIVM w dwugodzinnym dokumencie The Lost Women of NXIVM, gdzie jedną z bohaterek będzie Allison Mack.

O NXIVM zrobiło się głośno po publikacji reportażu The New York Times. Pierwsze doniesienia mogliście przeczytać na Popkulturystach w zeszłym roku. Była to piramida finansowa, która nosiła znamiona kultu. Ponadto na życzenie Keitha Raniere’a, założyciela NXIVM, miano tam rekrutować kobiety, które trwale oznaczano i robiono z nich niewolnice seksualne.

Sprawę spotęgowało to, że media zaczęły donosić, iż prawą ręką przywódcy sekty była Allison Mack. Wielu z Was zapewne świetnie kojarzy z serialu Tajemnice Smallville. Wcielała się tam w przyjaciółkę Clarka Kenta, Chloe Sullivan. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w serialu American Odyssey w 2015 roku i najprawdopodobniej chwilę jej na ekranie nie zobaczymy.

Keith Raniere spędzi życie za kratami, a Allison Mack może zostać pozbawiona wolności na 20 lat.

Aktorka zeznawała przeciwko Raniere’owi. Uznano go winnym i skazano za handel ludźmi, posiadanie pornografii dziecięcej, wymuszenia oraz za ściąganie haraczy – dowiaduję się z Metro. 58-latek najpewniej resztę życia spędzi w więzieniu, a Mack może dostać nawet 20 lat. Wyrok w jej sprawie zapadnie jeszcze w tym roku. Miała być jego prawą ręką i rekrutować ludzi do NXIVM. Przez drzwi tej organizacji przestępczej miało przejść 17 tysięcy osób.

Zagubiłam się i chciałam znaleźć miejsce, wspólnotę, w której czułabym się komfortowo – powiedziała Allison Mack, która przyznała się do winy i poszła na współpracę.

Allison Mack skazana sąd wyrok aktorka sekta
Allison Mack może spędzić nawet 20 lat w więzieniu (Associated Press)

Investigation Discovery opowie o sprawie w filmie dokumentalnym The Lost Women of NXIVM.

Serwis Deadline poinformował, iż widowisko dokumentalne The Lost Women of NXIVM spróbuje odpowiedzieć na pytanie, co się stało z czterema kobietami, które były członkiniami NXIVM, które zmarły lub zniknęły w tajemniczych okolicznościach. Działalność Raniere’a wyjawił Franka Parlato, który współpracował ze skazanym i przez ponad 10 lat śledził jego działalność.

Również HBO zamówiło dokument o NXIVM, który ma zostać pokazany w formie serialu. Przygotowuje go Jehane Noujaim nominowana do Oscara w kategorii Najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny za reżyserię Placu oraz producentka tego widowiska, Karima Amer.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

black christmas 2019 film blumhouse horror

Nadciąga nowe Black Christmas. Strzeżcie się niewinne studentki, bo Mikołaj ma dla Was krwawą rózgę

Toy Story 4 rotten tomatoes krytycy oceny recenzje

Toy Story 4 ocenione. Mamy najlepszą tetralogię w dziejach!