Altered Carbon Netflix zwiastun sezon 2
Netflix szykuje nas na drugi sezon Altered Carbon
in

SUPER!SUPER!

Altered Carbon wraca na Netflix, czyli więcej cyberpunkowej przemocy

Altered Carbon wraca z drugim sezonem, a najnowsza zajawka widowiska mocno zaostrza apetyt na więcej brutalnego cyberpunku w serialowym wydaniu.

Będę niepopularny, ale napiszę, że bardzo lubię pierwszy sezon Altered Carbon. Kiedy miał premierę, akurat byłem w trakcie bolesnej przeprowadzki i nie miałem siły oraz czasu napisać recenzji. Jednak to dla mnie wciąż mocna ósemka i serial, który powinien zadowolić fanów pokręconego cyberpunku, nieco zalatującego klimatem Łowcy androidów oraz brutalnych anime sci-fi z końca lat 80. i początku 90.

Niestety opowieść o przyszłości, w której możemy żyć w ciałach innych, nie spotkała się z takim entuzjazmem wśród krytyków. Adaptacja powieści Richarda Morgana ma na Rotten Tomatoes 6,59/10. Na szczęście zwykli widzowie o wiele bardziej docenili oryginalną produkcję Netflixa i wystawili jej świetne 8,1/10 na IMDB.

Premiera drugiego sezonu Altered Carbon już 27 lutego. W kontynuacji mamy istotną zmianę “skóry” – z Joela Kinnamana (The Killing) na Anthony’ego Mackie’ego (The Falcon and the Winter Soldier), który od teraz będzie wcielał się w Takeshiego Kovacsa.

Oglądaj Altered Carbon w serwisie Netflix lub kup książkę Modyfikowany węgiel, na której podstawie powstał serial.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 komentarze

To nie jest OK netflix zwiastun

Jest zwiastun To nie jest OK! Netflix chyba ma kolejny hit

netflix filmy seriale at&t przyjaciele hbo max warnermedia wycofanie wycofuje

Wycofali filmy i seriale z Netflix i firma straciła ponad miliard dolarów