Altered Carbon sezon 2
Altered Carbon (Netflix)
in

SZOKSZOK

Altered Carbon to najlepsze, co nas czeka na koniec lutego

https://www.youtube.com/watch?v=GHIyAOeBYWE

Powrót Altered Carbon zapowiada się elektryzująco. Pierwszy sezon podzielił widzów i krytyków, ale wiele wskazuje na to, że Takeshi Kovacs w ciele Anthonyego Mackiego sprawi, iż wszyscy oszalejemy za widowiskiem Netflixa.

Kontynuacja Altered Carbon najpewniej będzie świetnym domknięciem miesiąca dla subskrybentów Netflixa. Przypominam, że poprzednio Kovacs okupował ciało Joela Kinnamana. Jednak serial opowiadający o świecie, w którym można być bogiem i praktycznie żyć w nieskończoność, opiera się przede wszystkim na futurystycznej wizji zmiany ciał.

Cyberpunkowa mieszanka akcji, kryminału i sci-fi w stylu Łowcy androidów zadebiutowała dwa lata temu i pomimo mieszanych recenzji krytyków, rozkochała zwykłych widzów.

Drugi sezon serialowej adaptacji prozy Richarda Morgana pojawi się na Netfliksie już niedługo, bo 27 lutego. Anthony Mackie zagrał również jedną z głównych ról w serialu Marvela The Falcon and the Winter Soldier, który będzie miał premierę za kilka miesięcy na Disney Plus.

Oglądaj Altered Carbon w serwisie Netflix lub kup książkę Modyfikowany węgiel, na której podstawie powstał serial.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

polowanie zwiastun premiera data premiery

Polowanie – zakazany film dostał nowy zwiastun i datę premiery

Dragon Ball top 10

10 powodów, dla których kochamy Dragon Ball