in

SMUTNESMUTNE

Gwiazda filmów dla dorosłych znaleziona martwa

Tajemnicza śmierć gwiazdy filmów dla dorosłych, Amary Romani, wstrząsnęła światem rozrywki. Wokół jej śmierci jest wiele niewiadomych.

UWAGA! Poniższy artykuł jest przeznaczony dla osób dorosłych. Zawiera informacje na temat pornografii i narkotyków.

Aktor dla dorosłych Amara Romani zmarła w zeszłym tygodniu w piątek nad ranem w szpitalu w Los Angeles – podało Biuro Koronera Hrabstwa Los Angeles. W dniu śmierci miała 30 lat.

Chociaż początkowo przyczyna śmierci Romani pozostawała w domenie przypuszczeń, przyjaciele i rodzina wskazali za pośrednictwem mediów społecznościowych, że mocno podejrzewają, iż przyczyną mogło być przedawkowanie narkotyków.

Samobójstwo gwiazdy “Parasite”

Według lokalnych źródeł popełnił samobójstwo przez zatrucie tlenkiem węgla w samochodzie na jednym z seulskich parkingów. CZYTAJ WIĘCEJ ▶

Setki filmów i ponad tysiąc obserwujących na OnlyFans

Romani po raz pierwszy pojawiła się w filmach dla dorosłych w 2015 roku. Pozostawała aktywna, z przerwami, aż do tego roku. Według Internet Adult Film Database, Romani wzięła udział w około 282 scenach w różnych rolach i była nominowana do branżowych nagród. W 2017 roku jedna ze scen, w której wystąpiła Romani, została nominowana do AVN Award w kategorii Najlepsza dziewczyna/Scena seksu dziewczyny.

Pracowała dla takich producentów jak Reality Kings, Brazzers, Nubiles, Evil Angel i Jules Jordan Video.

Amara Romani i Tiffany Watson na AVN/AEE Expo

Była także aktywna jako modelka na kamerach My Free Cams oraz zarabiał na OnlyFans. Na X zdobyła niema 70 tysięcy obserwujących.

Tajemnicza śmierć nie została do końca wyjaśniona

Wiadomość o śmierci Romani została potwierdzona przez jej ojca w poście na Facebooku. Ojciec jest lokalnym kornerem w jej rodzinnym stanie, czyi Pensylwanii.

tani netflix 2024

Netflix za 12 zł?

Zastanawiacie się jak płacić mniej za dostęp do serwisów streamingowych, za cyfrowe gry czy filmy, a może kusi Was tanie oprogramowanie? Okazuje się, że rozwiązanie jest bajecznie proste. CZYTAJ WIĘCEJ ▶

W swoim poście na Facebooku ojciec Romani wspomniał, jak długo borykała się ona z problemami ze zdrowiem psychicznym oraz z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

“Każda osoba i rodzina zostały dotknięte, bezpośrednio lub pośrednio, problemami zdrowia psychicznego, a także uzależnieniem od narkotyków i alkoholu” – napisał, dodając, że “Bez wyjątku”.

Amara dostarczała widowni mnóstwo rozrywki przez blisko dekadę

​Amara została zabrana do szpitala w stanie krytycznym. Już wtedy wiele wskazywało na przedawkowanie narkotyków. Kobieta nie była w stanie samodzielnie oddychać, a w szpitalu pomimo akcji ratowniczej nie udało się przywrócić jej przytomności.

Bliscy przyjaciele ponoć wiedzą, kto przywiózł i zostawił ją w szpitalu. Jednak prawdopodobnie ta osoba posiada telefon Aamary, gdyż nadal przegląda wiadomości, które docierają do niej na Telegramie.

Temu vs Amazon

Amerykanie z Amazona chwytają się za głowy, kiedy ich klienci zwracają oczy w kierunku chińskiego konkurenta. Temu podbija zakupowy rynek. CZYTAJ WIĘCEJ ▶

Przy okazji, ktokolwiek ma jej telefon, wiemy, że przeglądasz wiadomości na Telegramie. Ktoś podrzucił ją do szpitala i uciekł z telefonem. Bliscy przyjaciele Amary podejrzewają, że zmarła w wyniku przedawkowania heroiny. Później przewieziono ją do szpitala i tam pozostawiono.

Kobieta osierociła jednego syna, który jest pod opieką ojca. Ponoć była bardzo lubiana i dla wielu była drogą przyjaciółką.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Lee Sun-kyun samochód

Lee Sun-kyun nie żyje, aktor “Parasite” popełnił samobójstwo

nagość w tv magia nagości adam szuka ewy

Nagość w TV 🍿 Lista TOP 10 programów w stylu “Magii nagości” i “Adam szuka Ewy”