in , ,

SUPER!SUPER!

Amazon Prime Video październik 2018 – lista premier seriali i filmów

Amazon Prime Video październik 2018 filmy seriale
Amazon Prime Video w październiku (źródło: Amazon; edycja: Popkulturyści)

Amazon niestety ciągle nie przesyła dokładnej listy produkcji, które trafią do serwisu Prime Video w Polsce. Zamiast tego dział prasowy przesłał lakoniczną listę oryginalnych widowisk, które trafią do widzów w tym miesiącu.

Amazon Prime Video październik rozpoczyna z przytupem, ale niestety odstaje od konkurencji. Chociaż każdy z seriali, który będziemy mogli tam obejrzeć, zapowiada się przynajmniej nieźle, to w porównaniu do produkcji oryginalnych Netflixa i HBO GO bohater tego wpisu wypada dosyć blado. Jakkolwiek lepiej niż ShowMax, który może się pochwalić zaledwie jedną produkcją oryginalną na ten miesiąc.

Serial The Man in the High Castle 3 – 5 października

Jeden z najznakomitszych seriali Amazonu wraca z trzecim sezonem. The Man in the High Castle opowiada o tym, co by się stało, gdyby Niemcy wygrali wojnę i opanowali Stany Zjednoczone do spółki z sojusznikami z Japonii. Warto.

Serial The Romanoffs – 12 października

https://www.youtube.com/watch?v=Y2qWLttWvYI&feature=youtu.be

Matthew Weiner wraca! Twórca, który dał światu genialny serial Mad Men oraz bardzo aktywnie współtworzył Rodzinę Soprano, opowie nam tym razem o ludziach, którzy sądzą, iż są potomkami rosyjskiej rodziny królewskiej. Niestety pierwsze opinie o widowisku nie są zdumiewające. Serial oceniło już sześciu krytyków na Rotten Tomatoes. Połowa ocen jest negatywna, a średnia nota The Romanoffs wynosi obecnie 4,52/10.

Serial Lore 2 – 19 października

Lore to odcinkowa antologia kina grozy. Jest to produkcja z tych, którą jedni uwielbiają, a drudzy nią gardzą. Mimo to warto sprawdzić, jeśli lubicie historie z dreszczykiem.

Film Nigdy cię tu nie było (oficjalnie niezapowiedziany w Polsce) – 26 października

Zeszłoroczny film Lynne Ramsay z Joaquinem Phoenixem zebrał mieszane recenzje. Jednak produkcja Amazon Studios została doceniona za grę aktorską Phoenixa oraz wyszukane podejście do tematu. Co prawda nowy Taksówkarz to nie jest (a to zapowiadały zwiastuny), ale i tak obejrzeć można.

Niestety ta lista pokazuje, że Amazon jeszcze nie traktuje poważnie naszego kraju.

Jednak nieliczne produkcje oryginalne, które oferuje platforma, są interesujące i mocno wierzę, że ten serwis kiedyś będzie u nas wielką rzeczą. Niestety jeszcze nie w październiku. Chociaż patrząc na ofertę całościowo, już dziś odpowiada mi o wiele bardziej niż ta, którą może się poszczycić ShowMax. Dla mnie po Netfliksie i HBO GO właśnie Amazon Prime Video jest najlepszym serwisem streamingowym oferującym filmy, seriale i programy rozrywkowe w Polsce.

Warto również przypomnieć, iż na początku listopada w serwisie wystartuje świetnie zapowiadający się thriller w odcinkach, Homecoming z Julią Roberts.

Pełna oferta serwisu Amazon Prime Video >>

[interaction id=”5bb550681350f515bbdb5156″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zwiastun Chilling Adventures of Sabrina zwiastun Chilling Adventures of Sabrina trailer Chilling Adventures of Sabrina data premiery obsada fabula

Chilling Adventures of Sabrina – zwiastun serialu Netflixa zapowiada koszmary, nastoletnie dramaty i czarny humor

serial Diablero serial Diablero netflix Diablero 2018 Diablero horror

Zmówcie paciorek, bo Netflix pokazał serial Diablero