The Boys sezon 4

Promocja na Amazon Prime Video w Play, którą szkoda przegapić

Dariusz Filipek
3 min czytania
Amazon Prime Video w promocji w sieci Play

Z ostatniej chwili

Amazon Prime Video nie przyjdzie do Was drzwiami, poprzez mocne poszerzenie biblioteki, a spróbuje wejść oknem z promocją w sieci Play.

W przeciwieństwie do Netflixa i HBO GO serwis Amazon Prime Video wciąż nie wbił się do masowej świadomości polskiej widowni. Szkoda, bo filmowo-serialowy streaming Amazonu ma całkiem przyjemną bibliotekę. To tam możecie obejrzeć takie hity jak Człowiek z Wysokiego Zamku, Amerykańskich bogów, Wspaniałą panią Maisel, The Expanse, Felabag, Boscha, Lorenę, Suspirię, Jacka Ryana czy The Boys i wiele, wiele innych jakościowych seriali i filmów. Jakkolwiek porównywanie liczby produkcji, które mogą obejrzeć widzowie w Stanach Zjednoczonych z tymi w Polsce, niestety wypada mocno na naszą niekorzyść.

- Reklama -
Ad image

Serwis, który już jakiś czas temu wystartował w Polsce, bardzo niemrawo poruszał się w naszym kraju. Późno dostaliśmy interfejs po polsku, a jeszcze dłużej czekaliśmy, aby większa część biblioteki dostała chociażby polskie napisy.

Jednak z roku na rok jest coraz lepiej i już teraz wiemy, że serwis wzbogaci się o mnóstwo nowych produkcji oryginalnych, w tym w mocno wyczekiwanego serialowego Władcę Pierścieni.

Za tym streamingiem przemawia jeszcze jedna rzecz – jest relatywnie tani. Obecnie płacę za miesięczny dostęp do Amazon Prime Video mniej więcej 26 zł z groszami, a przez pierwsze pół roku Amazon pobierał ode mnie połowę tej kwoty.

Dzięki sieci Play będzie jeszcze taniej i w nowej promocji Amazon Prime Video możecie mieć za darmo przez pierwsze pół roku.

Jeśli jesteście abonentami tej sieci komórkowej, to po 6 miesiącach Wasza subskrypcja wyniesie zaledwie 25 zł miesięcznie, co jest dosyć rozsądną ceną za usługę.

Amazon Prime Video jest dostępny zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną oraz aplikacje telewizyjne (niestety na niektórych urządzeniach ciągle jest problem z dostępnością serwisu). Wiele widowisk jest w 4K i istnieje możliwość oglądania filmów i serialów w trybie offline.

- Reklama -
Skazana Max serial

Oferta Play jest skierowana zarówno do dotychczasowych abonentów indywidualnych i biznesowych, jak i nowych oraz przedłużających umowy.

Jeśli oferta Amazon Prime Video Wam nie podejdzie, to w każdej chwili możecie zrezygnować z subskrypcji.

Play wcześniej nawiązał współpracę m.in. z serwisami HBO GO oraz Netflix.

Źródło: Play

- Reklama -
Shogun oglądaj online serial disney

Pełna oferta serwisu Amazon Prime Video >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz