in

Promocja na Amazon Prime Video w Play, którą szkoda przegapić

amazon prime video promocja play
Amazon Prime Video w promocji w sieci Play

Amazon Prime Video nie przyjdzie do Was drzwiami, poprzez mocne poszerzenie biblioteki, a spróbuje wejść oknem z promocją w sieci Play.

W przeciwieństwie do Netflixa i HBO GO serwis Amazon Prime Video wciąż nie wbił się do masowej świadomości polskiej widowni. Szkoda, bo filmowo-serialowy streaming Amazonu ma całkiem przyjemną bibliotekę. To tam możecie obejrzeć takie hity jak Człowiek z Wysokiego Zamku, Amerykańskich bogów, Wspaniałą panią Maisel, The Expanse, Felabag, Boscha, Lorenę, Suspirię, Jacka Ryana czy The Boys i wiele, wiele innych jakościowych seriali i filmów. Jakkolwiek porównywanie liczby produkcji, które mogą obejrzeć widzowie w Stanach Zjednoczonych z tymi w Polsce, niestety wypada mocno na naszą niekorzyść.

Serwis, który już jakiś czas temu wystartował w Polsce, bardzo niemrawo poruszał się w naszym kraju. Późno dostaliśmy interfejs po polsku, a jeszcze dłużej czekaliśmy, aby większa część biblioteki dostała chociażby polskie napisy.

Jednak z roku na rok jest coraz lepiej i już teraz wiemy, że serwis wzbogaci się o mnóstwo nowych produkcji oryginalnych, w tym w mocno wyczekiwanego serialowego Władcę Pierścieni.

Za tym streamingiem przemawia jeszcze jedna rzecz – jest relatywnie tani. Obecnie płacę za miesięczny dostęp do Amazon Prime Video mniej więcej 26 zł z groszami, a przez pierwsze pół roku Amazon pobierał ode mnie połowę tej kwoty.

Dzięki sieci Play będzie jeszcze taniej i w nowej promocji Amazon Prime Video możecie mieć za darmo przez pierwsze pół roku.

Jeśli jesteście abonentami tej sieci komórkowej, to po 6 miesiącach Wasza subskrypcja wyniesie zaledwie 25 zł miesięcznie, co jest dosyć rozsądną ceną za usługę.

Amazon Prime Video jest dostępny zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną oraz aplikacje telewizyjne (niestety na niektórych urządzeniach ciągle jest problem z dostępnością serwisu). Wiele widowisk jest w 4K i istnieje możliwość oglądania filmów i serialów w trybie offline.

Oferta Play jest skierowana zarówno do dotychczasowych abonentów indywidualnych i biznesowych, jak i nowych oraz przedłużających umowy.

Jeśli oferta Amazon Prime Video Wam nie podejdzie, to w każdej chwili możecie zrezygnować z subskrypcji.

Play wcześniej nawiązał współpracę m.in. z serwisami HBO GO oraz Netflix.

Źródło: Play

Pełna oferta serwisu Amazon Prime Video >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

U.S. Agent

The Falcon and the Winter Soldier – U.S. Agent na pierwszych zdjęciach zza kulis

wiedźmin ikony netflix

Netflix ma nowe ikony profilowe z Wiedźmina