amazon prime video za darmo dla dzieci
Amazon Prime Video udostępnił treści dla dzieci za darmo w związku z pandemią koronawirusa
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Koronawirus: Amazon Prime Video za darmo dla dzieci również w Polsce

Koronawirus usadził dzieciaki w domach i najpewniej nie jest to najbardziej komfortowa sytuacja dla wielu rodziców. Amazon Prime Video przychodzi z odsieczą i od teraz serwis oferuje treści dla najmłodszych całkowicie za darmo.

Amazon udostępnił dużą część programów skierowanych dla dzieci za darmo we wszystkich krajach, w których usługa jest dostępna. W tym w Polsce.

Rodzice już teraz mogą usadzić dzieciaki przed ekranami. Wystarczy, że wejdziecie na specjalną podstronę Amazonu i wybierzecie coś z dwóch przygotowanych sekcji. Pierwsza zawiera programy dla dzieci w wieku przedszkolnym, a druga dla tych, które mają od 6 do 11 lat.

Sprawdzałem wyrywkowo i nie ma problemu z polskim dubbingiem. Dzieciaki mogą obejrzeć między innymi: Arthur, Peppa Pig, Ben and Holly’s Little Kingdom, Just Add Magic, Pete the Cat oraz If You Give A Mouse A Cookie.

Amazon nie określił, jak długo ta oferta będzie obowiązywała.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

disney plus kiedy w polsce

Disney Plus debiutuje dziś w kolejnych europejskich krajach. Kiedy premiera w Polsce?

pornhub premium za darmo

Koronawirus: Pornhub Premium za darmo na czas pandemii