amazon prime video za darmo dla dzieci
Amazon Prime Video udostępnił treści dla dzieci za darmo w związku z pandemią koronawirusa
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Koronawirus: Amazon Prime Video za darmo dla dzieci również w Polsce

Koronawirus usadził dzieciaki w domach i najpewniej nie jest to najbardziej komfortowa sytuacja dla wielu rodziców. Amazon Prime Video przychodzi z odsieczą i od teraz serwis oferuje treści dla najmłodszych całkowicie za darmo.

Amazon udostępnił dużą część programów skierowanych dla dzieci za darmo we wszystkich krajach, w których usługa jest dostępna. W tym w Polsce.

Rodzice już teraz mogą usadzić dzieciaki przed ekranami. Wystarczy, że wejdziecie na specjalną podstronę Amazonu i wybierzecie coś z dwóch przygotowanych sekcji. Pierwsza zawiera programy dla dzieci w wieku przedszkolnym, a druga dla tych, które mają od 6 do 11 lat.

Sprawdzałem wyrywkowo i nie ma problemu z polskim dubbingiem. Dzieciaki mogą obejrzeć między innymi: Arthur, Peppa Pig, Ben and Holly’s Little Kingdom, Just Add Magic, Pete the Cat oraz If You Give A Mouse A Cookie.

Amazon nie określił, jak długo ta oferta będzie obowiązywała.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

disney plus kiedy w polsce

Disney Plus debiutuje dziś w kolejnych europejskich krajach. Kiedy premiera w Polsce?

pornhub premium za darmo

Koronawirus: Pornhub Premium za darmo na czas pandemii