amazon prime video za darmo dla dzieci
Amazon Prime Video udostępnił treści dla dzieci za darmo w związku z pandemią koronawirusa
in

SUPER!SUPER! LOLLOL

Koronawirus: Amazon Prime Video za darmo dla dzieci również w Polsce

Koronawirus usadził dzieciaki w domach i najpewniej nie jest to najbardziej komfortowa sytuacja dla wielu rodziców. Amazon Prime Video przychodzi z odsieczą i od teraz serwis oferuje treści dla najmłodszych całkowicie za darmo.

Amazon udostępnił dużą część programów skierowanych dla dzieci za darmo we wszystkich krajach, w których usługa jest dostępna. W tym w Polsce.

Rodzice już teraz mogą usadzić dzieciaki przed ekranami. Wystarczy, że wejdziecie na specjalną podstronę Amazonu i wybierzecie coś z dwóch przygotowanych sekcji. Pierwsza zawiera programy dla dzieci w wieku przedszkolnym, a druga dla tych, które mają od 6 do 11 lat.

Sprawdzałem wyrywkowo i nie ma problemu z polskim dubbingiem. Dzieciaki mogą obejrzeć między innymi: Arthur, Peppa Pig, Ben and Holly’s Little Kingdom, Just Add Magic, Pete the Cat oraz If You Give A Mouse A Cookie.

Amazon nie określił, jak długo ta oferta będzie obowiązywała.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

disney plus kiedy w polsce

Disney Plus debiutuje dziś w kolejnych europejskich krajach. Kiedy premiera w Polsce?

pornhub premium za darmo

Koronawirus: Pornhub Premium za darmo na czas pandemii