amber heard johnny depp warner bros. petycja aquaman
Ponad milion osób nie chce "Amber Heard" w filmie "Aquaman 2"
in ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Petycja, żeby usunąć Amber Heard z “Aquamana 2” ma ponad milion podpisów

Małżeństwo Johnny’ego Deppa i Amber Heard to finalnie jedna wielka katastrofa, która rzutuje nie tylko na życie prywatne aktorów, ale również na ich pracę.

Johnny Depp i Amber Heard poznali się na planie filmu “Dziennik zakrapiany rumem” w 2011 roku. Pobrali się na prywatnej wyspie Johnny’ego Deppa na Bahamach w 2015 roku. Małżeństwo nie potrwało długo. W 2016 roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy, a Amber Heard uzyskała zakaz zbliżania się Johnny’ego Deppa, który miał się nad nią znęcać fizycznie i słownie. Aktorka zarzuciła mężowi również to, że próbował zmusić ją do rezygnacji z roli w “Aquamanie” i starał się uniemożliwić jej zatrudnienie przy innych projektach.

⚡ PRZECZYTAJ: Johnny Depp nie zagra Grindewalda

Wszystko to sprowadziło się do krytyki wytwórni filmowej Warner Bros., która obsadziła kontrowersyjnego aktora w roli Grindelwalda w “Fantastycznych zwierzętach” w 2016 roku.

Trzy lata później Johnny Depp pozwał Amber Heard o zniesławienie, po tym, jak w artykule The Washington Post stwierdziła, iż jest ofiarą przemocy domowej, a katem miał być aktor, który podczas krótkotrwałego małżeństwa znęcał się nad nią. Johnny Depp pozwał również brytyjski dziennik The Sun, gdyż w jednym z artykułów został nazwany “żonobijcą”. Druga sprawa trafiła do sądu w lipcu. Sąd niedawno orzekł przeciwko Johnny’emu Deppowi.

⚡ PRZECZYTAJ: Mads Mikkelsen za Johnny’ego Deppa w “Fantastycznych zwierzętach”?

Po tym wydarzeniu wytwórnia Warner Bros. poprosiła Johnny’ego Deppa o zrezygnowanie z roli w trzeciej części “Fantastycznych zwierząt”. Aktor na to przystał i wydał oświadczenie na Instagramie. Co nie zmienia tego, iż gwiazda i tak dostanie tłusty czek, chociaż Grindewalda w filmie zagra ktoś inny.

 

To rozzłościło fanów aktora, którzy mają w pamięci słynne przesłuchania Amber Heard (możecie je przesłuchać powyżej), z których wynika, iż również ona mogła dopuszczać się przemocy wobec byłego męża. Ponadto Amber Heard została aresztowana w 2009 roku za przemoc domową wobec innego partnera. Aktorka miała dążyć do tego, by zrujnować karierę Johnny’ego Deppa od czasu ich rozwodu.

Johnny Depp: To Amber Heard się nade mną znęcała

Według Johnny’ego Deppa to właśnie Amber Heard miała być oprawcą, a on jej ofiarą. W 50-milionowym pozwie aktor opisuje wiele przypadków przemocy domowej, której miał doznać z rąk swojej ówczesnej żony. Jednego razu miała uderzyć go dwa razy w twarz, a raz strzaskać jego palec butelką wódki tak dotkliwie, iż potrzebna była interwencja chirurga.

Tym samym powstała petycja, w której wysunięto żądanie wobec Warner Bros., aby wytwórnia potraktowała Amber Heard podobnie, jak potraktowała Johnny’ego Deppa – usunęła aktorkę z filmu. Amber Heard ma wystąpić w “Aquamanie 2”, który powinien pojawić się w kinach w 2022 roku.

Milion podpisów

Petycja cieszy się wielkim powodzeniem i organizatorzy uzbierali już ponad milion podpisów. Petycję możecie podpisać po przejściu przez ten odnośnik, kierujący do serwisu Change.org.

Amber Heard change.org
Ponad milion podpisów pod petycją o usunięcie Amber Heard z “Aquamana 2”.

Jak myślicie, Amber Heard również powinna zostać usunięta z filmu Warner Bros., podobnie jak jej były mąż? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Outsider sezon 2 anulowany przez HBO

“Outsider” jednak bez drugiego sezonu. Przynajmniej nie na HBO

netflix kasuje seriale

Netflix kasuje kolejne seriale i powinniście do tego przywyknąć