amber heard johnny depp warner bros. petycja aquaman
Ponad milion osób nie chce "Amber Heard" w filmie "Aquaman 2"
in ,

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE

Petycja, żeby usunąć Amber Heard z “Aquamana 2” ma ponad milion podpisów

Małżeństwo Johnny’ego Deppa i Amber Heard to finalnie jedna wielka katastrofa, która rzutuje nie tylko na życie prywatne aktorów, ale również na ich pracę.

Johnny Depp i Amber Heard poznali się na planie filmu “Dziennik zakrapiany rumem” w 2011 roku. Pobrali się na prywatnej wyspie Johnny’ego Deppa na Bahamach w 2015 roku. Małżeństwo nie potrwało długo. W 2016 roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy, a Amber Heard uzyskała zakaz zbliżania się Johnny’ego Deppa, który miał się nad nią znęcać fizycznie i słownie. Aktorka zarzuciła mężowi również to, że próbował zmusić ją do rezygnacji z roli w “Aquamanie” i starał się uniemożliwić jej zatrudnienie przy innych projektach.

⚡ PRZECZYTAJ: Johnny Depp nie zagra Grindewalda

Wszystko to sprowadziło się do krytyki wytwórni filmowej Warner Bros., która obsadziła kontrowersyjnego aktora w roli Grindelwalda w “Fantastycznych zwierzętach” w 2016 roku.

Trzy lata później Johnny Depp pozwał Amber Heard o zniesławienie, po tym, jak w artykule The Washington Post stwierdziła, iż jest ofiarą przemocy domowej, a katem miał być aktor, który podczas krótkotrwałego małżeństwa znęcał się nad nią. Johnny Depp pozwał również brytyjski dziennik The Sun, gdyż w jednym z artykułów został nazwany “żonobijcą”. Druga sprawa trafiła do sądu w lipcu. Sąd niedawno orzekł przeciwko Johnny’emu Deppowi.

⚡ PRZECZYTAJ: Mads Mikkelsen za Johnny’ego Deppa w “Fantastycznych zwierzętach”?

Po tym wydarzeniu wytwórnia Warner Bros. poprosiła Johnny’ego Deppa o zrezygnowanie z roli w trzeciej części “Fantastycznych zwierząt”. Aktor na to przystał i wydał oświadczenie na Instagramie. Co nie zmienia tego, iż gwiazda i tak dostanie tłusty czek, chociaż Grindewalda w filmie zagra ktoś inny.

https://www.youtube.com/watch?v=7jAwZPRWv50

 

To rozzłościło fanów aktora, którzy mają w pamięci słynne przesłuchania Amber Heard (możecie je przesłuchać powyżej), z których wynika, iż również ona mogła dopuszczać się przemocy wobec byłego męża. Ponadto Amber Heard została aresztowana w 2009 roku za przemoc domową wobec innego partnera. Aktorka miała dążyć do tego, by zrujnować karierę Johnny’ego Deppa od czasu ich rozwodu.

Johnny Depp: To Amber Heard się nade mną znęcała

Według Johnny’ego Deppa to właśnie Amber Heard miała być oprawcą, a on jej ofiarą. W 50-milionowym pozwie aktor opisuje wiele przypadków przemocy domowej, której miał doznać z rąk swojej ówczesnej żony. Jednego razu miała uderzyć go dwa razy w twarz, a raz strzaskać jego palec butelką wódki tak dotkliwie, iż potrzebna była interwencja chirurga.

Tym samym powstała petycja, w której wysunięto żądanie wobec Warner Bros., aby wytwórnia potraktowała Amber Heard podobnie, jak potraktowała Johnny’ego Deppa – usunęła aktorkę z filmu. Amber Heard ma wystąpić w “Aquamanie 2”, który powinien pojawić się w kinach w 2022 roku.

Milion podpisów

Petycja cieszy się wielkim powodzeniem i organizatorzy uzbierali już ponad milion podpisów. Petycję możecie podpisać po przejściu przez ten odnośnik, kierujący do serwisu Change.org.

Amber Heard change.org
Ponad milion podpisów pod petycją o usunięcie Amber Heard z “Aquamana 2”.

Jak myślicie, Amber Heard również powinna zostać usunięta z filmu Warner Bros., podobnie jak jej były mąż? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Outsider sezon 2 anulowany przez HBO

“Outsider” jednak bez drugiego sezonu. Przynajmniej nie na HBO

netflix kasuje seriale

Netflix kasuje kolejne seriale i powinniście do tego przywyknąć