in

SUPER!SUPER!

Jenna Ortega wraca w horrorze “American Carnage”. Krew poleje się strumieniami

Jenna Ortega American Carnage
Jenna Ortega w filmie "American Carnage"
Zwiastun filmu “American Carnage”

“American Carnage” zabierze nas do domu starców, gdzie dzieci nielegalnych emigrantów muszą walczyć o życie. Film ma straszyć, bawić i dawać do myślenia.

“American Carnage” to film w reżyserii Diego Hallivisa (“Zakrzywienie”, “The Duel”), który napisał z bratem, Julio Hallivisem. W widowisku zapowiadanym jako horror z mocno zarysowanymi akcentami komediowymi zobaczymy nową królową krzyku – Jennę Ortegę, którą możecie kojarzyć z najnowszego “Krzyku” czy “X”. Wcześniej zagrała ważną rolę w drugim sezonie serialu “Ty”, a niedawno widzieliśmy ją w filmie HBO Max “Następstwa” opowiadającym o pokłosiu szkolnej strzelaniny.

Premiera w sieci i w kinach

Widowisko trafi w tym samym dniu do kin i do internetu. Premierę przewidziano na 15 lipca. Zwiastun produkcji zapowiada, iż wielkie kino to nie będzie, ale szykuje się nam trochę rozrywki i sporo krwi. Miejmy nadzieję, że rozrywka sama w sobie będzie przynajmniej dobra, gdyż efekty specjalne już teraz pozostawiają wiele do życzenia.

Rzeź po amerykańsku

W głównego bohatera wcielił się Jorge Lendeborg. JP zostaje aresztowany na mocy zarządzenia wydanego przez zakapeluszowanego gubernatora. Jednak otrzymuje propozycję, dzięki której jego zarzuty zostaną wycofane. Wystarczy, że zgłosi się jako wolontariusz do opieki nad osobami starszymi w ośrodku spokojnej starości. Jakkolwiek wiele wskazuje na to, że w tym miejscu dzieje się coś jeszcze. Wraz z kolejnymi wydarzeniami bohaterzy odkrywają diaboliczną stronę tego przybytku.

Jenna Ortega
Jenna Ortega wystąpi u boku Jorge Lendborga i Erica Dane’a

Rasizm głównym motywem filmu

“Czy jestem tutaj, bo jestem Latynosem, czy czarnym, czy z obu powodów???” – pyta jeden z bohaterów filmu.

“American Carnage” brutalnie i z humorem dotknie problemu społecznego, jakim jest rasizm. Historia rozpocznie się od gubernatorskiego nakazu aresztowania dzieci nielegalnych imigrantów. Okazuje się, że gubernator i kierownik ośrodka uknuli chory spisek zagrażający życiu osobom przebywającym na terenie przybytku.

American Carnage
Plakat filmu “American Carnage”

Jenna Ortega jest obecnie jedną z najjaśniej wschodzących gwiazd w Hollywood. Czekamy na serial “Wednesday” z jej udziałem, film “Finestkind” oraz powrót do roli Tary w kolejnej części “Krzyku”.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pyrkon 2022-jak-gdzie-kiedy

Pyrkon 2022 powraca w czerwcu – kiedy, jak i gdzie?

doktor strange w multiwersum obłędu Disney+ kiedy premiera online w internecie

Fani będą oczarowani. Premiera filmu “Doktor Strange w multiwersum obłędu” już niedługo na Disney+