american horror stories
Plakat serialu "American Horror Stories"
in

“American Horror Stories” i “American Crime Story: Impeachment”, czyli jeszcze więcej serialowej grozy od Ryana Murphyego

Chociaż w 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa nie dostaliśmy dziesiątego sezonu “American Horror Story”, to w przyszłym roku czeka na nas podwójna dawka horrorowej antologii oraz “American Crime Story: Impeachment”.

Ryan Murphy pochwalił się plakatem serialu “American Horror Stories”. W przeciwieństwie do “American Horror Story” nowy serial nie będzie antologią sezonową, a antologią odcinkową, czyli każdy odcinek będzie skupiał się na innej mrożącej krew w żyłach historii.

⚡ PRZECZYTAJ: Drugi sezon “Outsidera” skasowany

W nowym serialu stacji FX, który będzie miał premierę w serwisie Hulu, pojawią się aktorzy znani z “American Horror Story”. Evan Peters, Taissa Farmiga, Cody Fern i Angela Bassett to pewniaki. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż przynajmniej w jednym z odcinków pojawi się Sarah Paulson.

https://twitter.com/MrRPMurphy/status/1326722436562210822

Co prawda jeszcze nie potwierdzono, że “American Horror Stories” zadebiutuje w 2021 roku, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie. Nawet pomimo tego, iż Ryan Murphy jest w ostatnim czasie wyjątkowo zajęty, gdyż produkuje dla Netflixa mnóstwo seriali.

Chociaż oficjalna data premiery jest nieznana, to wiemy, iż pierwszy sezon będzie miał 16 odcinków i skupi się na mitach, legendach oraz opowieściach mrożących krew w żyłach. Ponadto pokazano pierwszy plakat serialu.

Wraca “American Crime Story”

To nie wszystko. Z trzecim sezonem wraca “American Crime Story” z podtytułem “Impeachment”. Trzecia odsłona opowie o Aferze rozporkowej, której bohaterami byli Bille Clinton i Monika Lewinsky. Sarah Paulson pochwaliła się na Twitterze zdjęciem z planu serialu.

Początkowo serial miał się pojawić na FX i Hulu 27 września, ale ostatecznie zrezygnowano z tej daty i widowisko pojawi się na naszych ekranach dopiero w przyszłym roku.

Przypominam, że pierwszy sezon traktował o sprawie O.J. Simpsona, a drugi o zabójstwie Versace.

⚡ PRZECZYTAJ: Ryan Murphy pokazał plakat “American Horror Story 10”

Bardziej czekacie na “American Horror Stories” czy “American Crime Story: Impeachment”? Dajcie znać w komentarzach.

Oglądaj seriale Ryana Murphyego z FX:

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

witamy w czeczenii hbo go film dokumentalny

Premiera dnia: “Witamy w Czeczenii” na HBO GO

erotica 2022 film netflix

“Erotica 2022”, czyli pięć historii, pięć reżyserek, pięć scenarzystek i jeden Netflix