American Horror Story sezon 10
in

SUPER!SUPER!

Ryan Murphy ostrzy zęby na dziesiąty sezon “American Horror Story”

Ryan Murphy zaprezentował na Instagramie plakat dziesiątego sezonu “American Horror Story”.

W tym roku po raz pierwszy nie obejrzymy nowego sezonu “American Horror Story”, ponieważ zdjęcia nie mogły się odbyć z powodu pandemii. Jednak Ryan Murphy, producent serialu, przygotowuje widzów na dziesiąty sezon, który pojawi się na ekranach w przyszłym roku.

⚡ PRZECZYTAJ: Recenzja “American Horror Story: 1984”

Instagram American Horror Story

Najnowsza grafika promocyjna przypomina inną, mniej dopracowaną, którą Ryan Murphy umieścił wcześniej na Instagramie. Poprzednio również mieliśmy do czynienia z prezentacją ostrych zębów.

AHS Instagram

⚡ PRZECZYTAJ: Najlepsze seriale o wampirach

Ciężko dziś stwierdzić, co to oznacza, ale grafiki pozwalają sądzić, iż w dziesiątym sezonie będziemy mieli do czynienia z jakiegoś rodzaju potworami. Wiemy jednak, że w kolejnej odsłonie zobaczymy Sarę Paulson, która pojawi się u boku Evana Petersa, Kathy Bates, Billie Lourd, Finna Wittrocka, Lily Rabe, Leslie Grossman, Adina Potera, Angeliki Ross oraz Macaulaya Cukina, który najprawdopodobniej tym razem nie wcieli się w Kevina, do którego postaci stacja FX ma prawa.

Oglądaj serial “American Horror Story” w serwisie Canal Plus ▶

Oglądaj serial “American Horror Story” w serwisie Amazon Prime Video ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

wentworth miller skazany na śmierć

Wentworth Miller nie chce być “Skazany na śmierć” i hetero-role

mads mikkelsen fantastyczne zwierzęta 3 Johnny Depp

Mads Mikkelsen za Johnny’ego Deppa? Kosztowna decyzja Warner Bros.