netflix american vandal sezon 2
Sceny z drugiego sezonu serialu American Vandal (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

LOLLOL SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Amercian Vandal – fala rozwolnienia w katolickim liceum

Na Netflix wraca największa beka z mockumentowych tasiemców i dokumentalnych seriali kryminalnych. Tym samym szykujcie się na niekontrolowane rozwolnienie, które dopadło bohaterów drugiego sezonu serialu American Vandal.

TVN i Player.pl mają Szkołę i nieludzkie problemy rodzimej młodzieży, a Netflix firmuje się historią o olbrzymich penisach zdobiących okolicę, których zagadkę próbowano rozgryźć w pierwszym sezonie serialu American Vandal. Tym razem serialowi dokumentaliści będą musieli zmierzyć się z innym śmierdzącym problemem. Dosłownie śmierdzącym. Szkołę nawiedziła fala biegunki. Ktoś dodał czegoś do jedzenia. Kto i dlaczego? Tego dowiemy się w nowym 8-odcinkowym sezonie.

Mogę się tylko domyślać, dlaczego po obejrzeniu zwiastuna kontynuacji American Vandal w mojej głowie zabrzmiała wiekopomna pieśń Kazika Anarchia w WC.

Tyle żartów. Teraz całkiem na poważnie nadszedł czas na zrywanie kartek z kalendarza i nerwowe oczekiwanie kontynuacji serialu. Premiera odbędzie się dosłownie na dniach. 14 września sprawdzimy, jak poradzono sobie w sławnym na cały świat liceum katolickim, z falą g… Z górą kłopotów.

American Vandal w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

remigiusz mróz nieodnaleziona remigiusz mróz
6/10

Nieodnaleziona – recenzja powieści kryminalnej Remigiusza Mroza

seriale wrzesień 2018 mayans mc serial you ty netflix 2018 maniac wariat manifest nbc the purge serial 2018

TOP 5 najbardziej oczekiwanych nowych seriali we wrześniu