netflix american vandal sezon 2
Sceny z drugiego sezonu serialu American Vandal (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

LOLLOL WTF?!WTF?!

Amercian Vandal – fala rozwolnienia w katolickim liceum

Na Netflix wraca największa beka z mockumentowych tasiemców i dokumentalnych seriali kryminalnych. Tym samym szykujcie się na niekontrolowane rozwolnienie, które dopadło bohaterów drugiego sezonu serialu American Vandal.

TVN i Player.pl mają Szkołę i nieludzkie problemy rodzimej młodzieży, a Netflix firmuje się historią o olbrzymich penisach zdobiących okolicę, których zagadkę próbowano rozgryźć w pierwszym sezonie serialu American Vandal. Tym razem serialowi dokumentaliści będą musieli zmierzyć się z innym śmierdzącym problemem. Dosłownie śmierdzącym. Szkołę nawiedziła fala biegunki. Ktoś dodał czegoś do jedzenia. Kto i dlaczego? Tego dowiemy się w nowym 8-odcinkowym sezonie.

Mogę się tylko domyślać, dlaczego po obejrzeniu zwiastuna kontynuacji American Vandal w mojej głowie zabrzmiała wiekopomna pieśń Kazika Anarchia w WC.

Tyle żartów. Teraz całkiem na poważnie nadszedł czas na zrywanie kartek z kalendarza i nerwowe oczekiwanie kontynuacji serialu. Premiera odbędzie się dosłownie na dniach. 14 września sprawdzimy, jak poradzono sobie w sławnym na cały świat liceum katolickim, z falą g… Z górą kłopotów.

American Vandal w serwisie Netflix

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

remigiusz mróz nieodnaleziona remigiusz mróz
6/10

Nieodnaleziona – recenzja powieści kryminalnej Remigiusza Mroza

seriale wrzesień 2018 mayans mc serial you ty netflix 2018 maniac wariat manifest nbc the purge serial 2018

TOP 5 najbardziej oczekiwanych nowych seriali we wrześniu