The Boys sezon 4

Zwiastun Anihilacji – drugiego filmu reżysera Ex Machiny

Dariusz Filipek
1 min czytania
Anihilacja może być najlepszy sci-fi nadchodzącego roku | Zrzut ekranu, YouTube

Z ostatniej chwili

W sieci wylądował właśnie zwiastun Anihilacji. Filmu wyreżyserowanego przez Alexa Garlanda. Jego nazwisko jest zapowiedzią wspaniałego widowiska, bo w końcu to on nakręcił dwa lata temu niesamowitą Ex Machinę.

- Reklama -
Ad image

Film opowiada o biolożce, która wyrusza do tajemniczej Strefy X w celu odnalezienia zaginionego męża. Udaje się tam w towarzystwie grupy ekspedycyjnej, która ma za zadanie pomóc jej przetrwać w miejscu, gdzie prawo natury nie istnieje.

Przyznaję, że zwiastun Anihilacji nie jest mistrzostwem świata, ale i tak przeczuwam świetną produkcję.

Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie filmów przyszłego roku. Polska premiera została ustalona na 23 marca. Światowa odbędzie się nieco wcześniej, bo niektórzy widzowie zobaczą Anihilację już 22 lutego. Główna rola przypadła Natalie Portman, a towarzyszył jej będzie m.in. Oscar Isaac. Film jest adaptacją książki Jeffa VanderMeera o tym samym tytule.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz