Anihilacja (2019)
Anihilacja może być najlepszy sci-fi nadchodzącego roku | Zrzut ekranu, YouTube
in

Zwiastun Anihilacji – drugiego filmu reżysera Ex Machiny

W sieci wylądował właśnie zwiastun Anihilacji. Filmu wyreżyserowanego przez Alexa Garlanda. Jego nazwisko jest zapowiedzią wspaniałego widowiska, bo w końcu to on nakręcił dwa lata temu niesamowitą Ex Machinę.

Film opowiada o biolożce, która wyrusza do tajemniczej Strefy X w celu odnalezienia zaginionego męża. Udaje się tam w towarzystwie grupy ekspedycyjnej, która ma za zadanie pomóc jej przetrwać w miejscu, gdzie prawo natury nie istnieje.

Przyznaję, że zwiastun Anihilacji nie jest mistrzostwem świata, ale i tak przeczuwam świetną produkcję.

Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie filmów przyszłego roku. Polska premiera została ustalona na 23 marca. Światowa odbędzie się nieco wcześniej, bo niektórzy widzowie zobaczą Anihilację już 22 lutego. Główna rola przypadła Natalie Portman, a towarzyszył jej będzie m.in. Oscar Isaac. Film jest adaptacją książki Jeffa VanderMeera o tym samym tytule.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

zwiastun inhumans

Nowy zwiastun Inhumans zawiera sporo nowych scen i daje nadzieję

Hugh Hefner nie żyje

Hugh Hefner nie żyje. Założyciel Playboya odszedł po 91 latach