anna serial 2021 włoski
in

Premiera dnia: “Anna” na AMC+

Zwiastun serialu “Anna” (Sky Italia)

“Anna” zabiera nas do świata pozbawionego nadziei. Dorośli umierają z powodu zabójczego wirusa, a dzieci, których młodość opiera się zarazie, noszą w sobie śmiertelną chorobę.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
ANNA / PREMIERY

“Anna” to adaptacja dystopicznej powieści autorstwa Niccolò Ammanitiego, który jest również autorem scenariusza i reżyserem serialu. Prezentuje nam świat, w którym ludzkość nie ma szansy przetrwać. I mimo tego, że wszyscy bohaterzy umrą młodo, nie rozmnożą się, to tytułowa Anna (w tej roli Giulia Dragotto) zrobi wszystko, aby wyrwać z rąk porywaczy, tak zwanych Niebieskich Dzieci, brata. To jedyne, co zostało jej na świecie.

Włoski serial postapokaliptyczny debiutował na antenie Sky jeszcze w kwietniu. Teraz obejrzą go widzowie w Stanach Zjednoczonych w serwisie AMC+. Na tę chwilę nie ma wielu anglojęzycznych recenzji widowiska. The Hollywood Reporter serial chwali. Z recenzji dowiadujemy się, iż mamy do czynienia z historią wstrząsającą i uderzającą w widza rozpaczliwą sytuacją młodych bohaterów. To odróżnia widowisko od wielu seriali w pandemicznym nurcie. Jednocześnie produkcja jest pełna nadziei. Z kolei w New York Times czytamy, iż nie wszystkie historie są na tyle interesujące, aby przebrać je w dłuższą, serialową formę. “Anna” ma mieć zupełnie inny problem. Opowieść jest tak głęboka, że upchano zbyt wiele w zbyt krótkim czasie.

Od pandemii w serialach prędko się nie uwolnimy. Przed Covid-19 dostawaliśmy od czasu do czasu jakąś brzydką katastrofę dla ludzkości, a obecnie jesteśmy nimi dosłownie zasypywani, a w drodze jest mnóstwo produkcji obracających się w tym temacie. Biorąc pod uwagę, że “Anna” zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych, to zapewne okrężną drogą prędzej czy później serial zawita również do Polski.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

paramount plus 2021

Paramount+ z milionem nowych subskrybentów w tydzień

Mało prawdopodobny morderca recenzja
7/10

“Mało prawdopodobny morderca” – sezon 1 – recenzja serialu