Annabelle: Narodziny zła oceny recenzje
Annabelle: Narodziny zła zapowiada się na całkiem niezły horror
in

SUPER!SUPER!

Krytycy oceniają Annabelle: Narodziny zła

Jest dobrze. Nie genialnie, ale całkiem nieźle. Kiedy spojrzeć na oceny, wydaje się, że raczej warto odwiedzić kino i zobaczyć Annabelle: Narodziny zła.

Nie ukrywajmy. Krytycy nie przepadają za horrorami. Jest to jeden z najbardziej niedocenionych gatunków. Nie jestem pewien czy dlatego, że większość filmów grozy jest po prostu słaba, ale wiem jedno, najnowsza produkcja Davida F. Sandberga poradził sobie całkiem nieźle w starciu z dziennikarzami.

Ocena Annabelle: Narodziny zła na Metacritic: 64/100

Annabelle: Narodziny zła na Metacritic ma obecnie 64 punkty na 100 możliwych. Ta paskudna, bardzo nawiedzona i złowrogo nastawiona do ludzkości laleczka osiągnęła taki wynik przy 15 recenzjach pozytywnych, 3 mieszanych i 3 negatywnych. Okropnie dobrze, prawda?

Podobnie jak Kiedy zgasną światła – poprzednim filmie Sandberga – Annabelle: Narodziny zła to horror z gatunku tych o nawiedzonym domu, bawiący się naszym pierwotnym lękiem przed ciemnością. – Keith Watson, Slant Magazine.

Annabelle: Narodziny zła to rzadki przypadek kontynuacji horroru, gdzie sequel jest lepszy niż oryginał. Widzom oddano bardziej zaangażowanych bohaterów i o wiele mniej problematyczne zakończenie. – Jim Vejvoda, IGN.

Przeczytaj recenzję: The Sinner. Czy ja właśnie polubiłem morderczynię?

Kiedy już się zacznie, nie przestanie być intensywne i nabierze niebywałego pędu. Wszystko uzupełnia wszechobecne szaleństwo, które sprawia, iż publiczność będzie się nerwowo śmiać ze strachu. – Mike Scott, New Orleans Times-Picayune.

Annabelle stała się prawdziwą ikoną horroru. – Katie Walsh, Tribune New Service.

Ocena Annabelle: Narodziny zła na Rotten Tomatoes: 70%

Film poradził sobie co najmniej równie fajnie w agregatorze Rotten Tomatoes, gdzie zgarnął 70%. Osiągnął to przy 50 ocenach pozytywnych i 21 negatywnych.

Wygląda na to, że fani dobrych horrorów będą usatysfakcjonowani. Nie mogę doczekać się wizyty w kinie. Film jest już grany.

Oceny z Metacritic i Rotten Tomatoes zbieram dla Was pod hasztagiem #Krytycy oceniają.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

The Sinner serial
7/10

The Sinner. Czy ja właśnie polubiłem morderczynię?

Mr. Mercedes (2017) recenzja serialu
6/10

Recenzja Mr. Mercedes. Serial lepszy od książki?