Anon Netflix
Clive Owen w nowym filmie sci-fi Netflixa
in

Anon – Netflix zapowiada futurystyczny film z Clivem Owenem

Szykujcie się na nowy film od Netflixa. Anon jest określany jako thriller fantastycznonaukowy. W roli głównej wystąpił Clive Owen, a reżyserią i scenariuszem zajął się Andrew Niccol.

Detektyw Sal Frieland żyje w świecie pozbawionym tajemnic, w którym nie istnieje prywatność ani anonimowość, władza w pełni inwigiluje swoich obywateli, a przestępczość jest niezwykle rzadkim zjawiskiem. Podczas śledztwa w sprawie serii zabójstw Fireland spotyka młodą kobietę bez tożsamości i przeszłości, która nie figuruje w bazie policji. Śledczy wkrótce odkrywa, że sprawy są bardziej skomplikowane, niż mu się wydawało. – Tak Anon opisuje Netflix.

Jeśli chodzi o filmy Netflixa, to platforma jest jak reżyser widowiska. Bardzo nierówna. Zdarzają się perełki, jak i rzeczy słabe lub wręcz zwykły chłam. Podobnie Niccol, ma na koncie świetnego Pana życia i śmierci i słabiutkiego Intruza. O jakości produkcji przekonamy się już niebawem, gdyż Anon obejrzycie na Netfliksie 4 maja.

Anon na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

zwiastun deadpoola 2

Kule kontra miecze – obejrzyj nowy zwiastun Deadpoola 2

the innocents netflix

The Innocents – serialowy romans sci-fi od Netflixa