Anon Netflix
Clive Owen w nowym filmie sci-fi Netflixa
in

Anon – Netflix zapowiada futurystyczny film z Clivem Owenem

Clive Owen znowu sobie postrzela. Tym razem dla Netflixa

Szykujcie się na nowy film od Netflixa. Anon jest określany jako thriller fantastycznonaukowy. W roli głównej wystąpił Clive Owen, a reżyserią i scenariuszem zajął się Andrew Niccol.

Detektyw Sal Frieland żyje w świecie pozbawionym tajemnic, w którym nie istnieje prywatność ani anonimowość, władza w pełni inwigiluje swoich obywateli, a przestępczość jest niezwykle rzadkim zjawiskiem. Podczas śledztwa w sprawie serii zabójstw Fireland spotyka młodą kobietę bez tożsamości i przeszłości, która nie figuruje w bazie policji. Śledczy wkrótce odkrywa, że sprawy są bardziej skomplikowane, niż mu się wydawało. – Tak Anon opisuje Netflix.

Jeśli chodzi o filmy Netflixa, to platforma jest jak reżyser widowiska. Bardzo nierówna. Zdarzają się perełki, jak i rzeczy słabe lub wręcz zwykły chłam. Podobnie Niccol, ma na koncie świetnego Pana życia i śmierci i słabiutkiego Intruza. O jakości produkcji przekonamy się już niebawem, gdyż Anon obejrzycie na Netfliksie 4 maja.

Anon na Netfliksie

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij też polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zadać pytanie przez e-mail!

zwiastun deadpoola 2

Kule kontra miecze – obejrzyj nowy zwiastun Deadpoola 2

the innocents netflix

The Innocents – serialowy romans sci-fi od Netflixa