Shogun oglądaj online serial disney

Anon – Netflix zapowiada futurystyczny film z Clivem Owenem

Dariusz Filipek
1 min czytania
Clive Owen w nowym filmie sci-fi Netflixa

Z ostatniej chwili

Szykujcie się na nowy film od Netflixa. Anon jest określany jako thriller fantastycznonaukowy. W roli głównej wystąpił Clive Owen, a reżyserią i scenariuszem zajął się Andrew Niccol.

Detektyw Sal Frieland żyje w świecie pozbawionym tajemnic, w którym nie istnieje prywatność ani anonimowość, władza w pełni inwigiluje swoich obywateli, a przestępczość jest niezwykle rzadkim zjawiskiem. Podczas śledztwa w sprawie serii zabójstw Fireland spotyka młodą kobietę bez tożsamości i przeszłości, która nie figuruje w bazie policji. Śledczy wkrótce odkrywa, że sprawy są bardziej skomplikowane, niż mu się wydawało. – Tak Anon opisuje Netflix.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Jeśli chodzi o filmy Netflixa, to platforma jest jak reżyser widowiska. Bardzo nierówna. Zdarzają się perełki, jak i rzeczy słabe lub wręcz zwykły chłam. Podobnie Niccol, ma na koncie świetnego Pana życia i śmierci i słabiutkiego Intruza. O jakości produkcji przekonamy się już niebawem, gdyż Anon obejrzycie na Netfliksie 4 maja.

Anon na Netfliksie

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x