in

LOLLOL

Ant-Man i Osa ma nie tylko beznadziejny tytuł. Film dostał również drugi zwiastun

ant-man i osa zwiastun film data premiery
Fragment plakatu filmu Marvela Ant-Man i Osa

Ant-Man wraca i zabrał ze sobą Osę do nowego zwiastuna nadchodzącego filmu Marvela. Właściwie pojawią się dwie Osy. Wiem, jak to brzmi i nic Wam na to nie poradzę. Praca osób w firmach dystrybuujących filmy to feeria przewrotności i dziwnostek, które mniej lub bardziej przeciętnego widza bolą.

Na szczęście widowisko Ant-Man i Osa zapowiada się znakomicie. Kolejny film Marvela opowie o tym, co się działo ze Scottem Langiem (w tej roli kolejny raz Paul Rudd) po wydarzeniach z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Nasz Ant-Man najwidoczniej został skazany i jego karą jest areszt domowy. Jednak życie płata figle, a świat trzeba ratować co chwilę, czy to się wysokiemu sądowi podoba, czy też nie. Scott będzie musiał zmierzyć się z nową, niezwykle niebezpieczną przeciwniczką. Z Duchem, postacią zagraną przez Hannę John-Kamen.

Jednak nie jest osamotniony w walce o prawo i sprawiedliwość. Dobrą zmianę będzie wprowadzał wraz z Osą, w którą wcieliła się Evangeline Lilly. Nie zabraknie jej filmowego ojca i oryginalnego Ant-Mana Hanka Pyma, którego sportretował Michael Douglas. W superprodukcji Marvela zobaczymy również jego filmową żonę, czyli zaginioną przed laty w Quantum Realm Janet van Dyne. W oryginalną Osę wcieliła się Michelle Pfeiffer. Ponadto pojawia się ekipa, która pomagała Scottowi w pierwszej części Ant-Mana. Na czele z przezabawnym Michaelem Peną grającym Luisa. Ciekawostką, zobaczymy jak znaczącą, jest pojawienie się Billa Fostera. Bohatera znanego z komiksów jako Goliath i Giant-Man zagrał Laurence Fishburne. A jego rola może być bardziej znacząca, niż pokazują to zwiastuny.

Wracając do polskiego tytułu. Miałem takiego kolegę, Łukasza. Łukasz w gruncie rzeczy to kryminał, który zapłacił za wytatuowanie sobie olbrzymiego Predatora na brzuchu i zarzekał się, że to Obcy. I pewnie bardzo chciałby, żeby Netflix przechrzcił serial Luke Cage na Łukasz lub lepiej, Łuciu – bo tak na niego wołaliśmy – Cage. Ostatecznie jakiś czas spędził w zamknięciu, więc tytuł Luke Klatka zapewne również byłby mu nieobcy. W końcu mamy Ant-Mana i Osę, więc wszystko przed nami. Brawo Disney Polska za inicjatywę i myślenie nieszablonowe! Przynajmniej mam o czym pisać…

Nie bawiąc się więcej w uszczypliwości, przypomnę tylko, że film Człowiek-Mrówka i the Wasp pojawi się na ekranach naszych kin dopiero 3 sierpnia. Miesiąc po premierze światowej. Miejmy nadzieję, że to Disney Polska jeszcze zmieni. Z tytułem się pogodzę. Z czekaniem na nowy film Marvela przez miesiąc już nie bardzo. Będę krwawił nieprzyjemnie.

Na koniec, dla porównania, pierwszy zwiastun filmu Ant-Man i Osa z polskim dubbingiem.

I brzmiący o wiele normalniej, zwiastun w wersji anglojęzycznej.

Źródło: YouTube – Marvel Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście powodów sezon 2 zwiastun netflix data premiery online

Trzynaście powodów – 2. sezon dostał zapowiedź w rytmie Depeche Mode

homeland polska demokracja

Scenarzyści Homeland stwierdzili, że Polska demokracja umiera