apple tv plus cena data premiery za darmo
Apple TV+ (źródło: Apple; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE

Apple TV+ za darmo? Jednak niekoniecznie

Po oficjalnym ogłoszeniu, że Apple TV+ wystartuje i będzie domem dla wielu wysokobudżetowych widowisk, w zaparte i trochę zaskakująco twierdzono, iż serwis ma być dostępny za darmo. Jednak teraz okazuje się, że najprawdopodobniej nie zapłacimy czasem spędzonym na oglądaniu reklam, a Apple sięgnie po nasze karty kredytowe.

Jak podaje serwis TVB Europe, podczas rozmowy telefonicznej szefa działu finansowego Apple, Luca Maestriego, podczas której podsumowywał on finanse firmy w trzecim kwartale 2019 roku, powiedział, że premiery usług Apple Arcade i Apple TV+ zwiększą liczbę płacących subskrybentów. Na tę chwilę 420 milionów użytkowników Apple korzysta z płatnych subskrypcji usług Apple Music, iTunes, Apple Pay i iCloud.

Tym samym pojawiły się dosyć zasadne spekulacje, że Apple pobierze opłatę abonamentową za Apple TV+, zamiast oferować usługę jako bezpłatną dla użytkowników Apple TV, jak wcześniej sugerowano. Te domysły ugruntowuje również to, iż Maestri powiedział także, że będą dostępne okresy próbne, więc monetyzacja usługi zajmie nieco czasu.

Data premiery Apple TV+ i ewentualna cena nie są znane, ale wiemy już teraz, iż na czas premiery serwisu przygotowano kilkadziesiąt produkcji oryginalnych, a kolejne są w trakcie realizacji i planowania.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

doctor who hbo max bbc serial

Doctor Who na wyłączność na HBO Max

The Chosen One recenzja serial netflix sezon 1
4/10

The Chosen One – sezon 1 – recenzja serialu