The Boys sezon 4

Apple TV Plus to niska cena, szybka premiera w Polsce i niewielka oferta filmów i seriali

Dariusz Filipek
3 min czytania
Apple TV Plus to niska cena, szybka premiera w Polsce i niewiele nowości (Apple)

Z ostatniej chwili

Apple poza hardware’owymi zapowiedziami podzieliło się świeżymi wieściami dotyczącymi platformy streamingowej Apple TV Plus. Spełniły się przewidywania i za dostęp do serwisu zapłacimy. Na szczęście cena nie będzie wygórowana.

Apple TV Plus wystartuje 1 listopada, czyli niespełna dwa tygodnie przed premierą konkurencyjnego serwisu streamingowego Disney Plus.

- Reklama -
Ad image

Cena Apple TV Plus – w Polsce zapłacimy drożej

Serwis będzie nie tylko szybciej na rynku, ale będzie również tańszy niż konkurent. Cena, przynajmniej na początku, wyniesie zaledwie 4,99 dolary za miesięczną subskrypcję (około 19,5 zł). W Polsce zapłacimy drożej, bo 24,99 zł.

Liczba urządzeń Apple TV Plus – z serwisu skorzysta sporo osób

To nie wszystko. Dostępem będzie można się dzielić. Wiemy, ile urządzeń będzie można jednocześnie obsłużyć na jednym koncie w ramach jednej opłaty. Serwis Apple będzie można udostępnić aż sześciu osobom.

Okres próbny Apple TV Plus – serwis będzie można testować przez rok, ale jest haczyk

Po zakupie nowego iPhone’a, iPada lub Apple TV, będziecie mogli uzyskać roczny darmowy dostęp do serwisu. Po aktywacji nowego urządzenia będziecie mieli trzy miesiące, aby skorzystać z usługi streamingu.

Inni użytkownicy będą mogli skorzystać z tygodniowego okresu próbnego.

Data premiery Apple TV Plus w Polsce – nie będziemy czekali

Data premiery w naszym kraju, jest taka sama, jak dla Stanów Zjednoczonych – informowani jesteśmy o tym na oficjalnej stronie serwisu. Usługa pojawi się jednocześnie w ponad 100 krajach, w tym w Polsce, więc będziemy mogli zapłacić za dostęp do serwisu już 1 listopada.

- Reklama -
Skazana Max serial

Filmy i seriale w Apple TV Plus – na początku seriali i filmów będzie niewiele

Startowa biblioteka będzie dosyć biedna, ale Apple przygotowuje kolejne widowiska, które będzie sukcesywnie umieszczać na platformie. Chociaż nie będzie ich wiele, to zapowiadają się interesująco.

Apple w ostatnich latach wydawało około miliard dolarów rocznie na produkcję oryginalnych programów. Ponoć roczny budżet na produkcję może wynieść w przyszłości aż 6 miliardów dolarów. Już w 2022 roku firma ma wydać na filmy i seriale 4,2 miliardy dolarów. Niektóre odcinki seriali przygotowywanych na tę platformę miały kosztować nawet 15 milionów dolarów.

Nowe sezony seriali będą puszczane podobnie jak na Hulu. Najpierw dostaniemy trzy pierwsze odcinki, a kolejne będą pojawiały się w serwisie co tydzień. W przypadku niektórych seriali dostaniemy od razu całe sezony.

Poniżej możecie zapoznać się z najświeższą prezentacją serwisu oraz zwiastunami nadchodzących seriali.

- Reklama -
Shogun oglądaj online serial disney

The Morning Show

https://www.youtube.com/watch?v=eA7D4_qU9jo

Dickinson

See

For All Mankind

W dniu premiery na Apple TV Plus będą dostępne następujące nowości:

 • Amazing Stories
 • The Morning Show
 • Dickinson
 • See
 • Program Oprah Winfrey o książkach
 • Ghostwriter
 • The Elephant Queen
 • For All Mankind
 • Snoopy in Space
 • Helpsters

W kolejnych tygodniach w serwisie pojawią się następujące widowiska:

 • Servant
 • Truth Be Told
 • Little America
 • The Banker
 • Hala

Źródło: Apple, The Verge

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
1 komentarz