aquaman godzilla overlord fantastyczne zwierzęta
Szczególnie obrodziło w zapowiedzi filmów Warnera.
in

SUPER!SUPER!

Filmowe zwiastuny: Aquaman, nowa Godzilla i Fantastyczne zwierzęta oraz Operacja Overlord

Od tegorocznego Comic-Conu w San Diego głowa puchnie niemiłosiernie. Pojawiło się mnóstwo zapowiedzi i nawet bez udziału Marvel Studios w tym całym szaleństwie, zwiastunami obrodziło.

Po powrocie do domu chciałem rozpakować zakupy, napić się czegoś ciepłego, zjeść kanapki, ale powiadomienia z YouTube’a całkowicie pokrzyżowały mi plany.

Zwiastun filmu Aquaman

Po katastrofie, którą była Liga sprawiedliwości, fani nieco zwątpili w DCEU. Jednak po zwiastunie Shazama! można sądzić, iż uniwersum wraca na dobre tory i zniknie cały niesmak po kilku poprzednich wtopach. Być może Aquaman Jamesa Wana (Obecność, Piła) również będzie jednym z filmów odczarowujących tę patową sytuację. O tym przekonamy się już 21 grudnia, kiedy w Polsce będziemy mogli kolejny raz zobaczyć Jasona Momoę w tytułowej roli.

Zwiastun filmu Godzilla: King of the Monsters

Japońska seria filmów o potwornej, aczkolwiek na swój sposób ujmującej Godzilli, była jedną z moich najukochańszych sag, jakie przywitał duży ekran. Amerykanie radzili sobie z królem potworów raz gorzej (1998 rok), raz lepiej (2014 rok). Zwiastun filmu Godzilla: King of the Monsters miał zaprezentować – jak mi się wydawało – kontynuację produkcji Garetha Edwardsa, ale w filmie Michaela Dougherty’ego za bardzo tego nie widać. Za to zapowiedź zawiera sporo zniszczeń, obrazów rodem z dni ostatecznych oraz Millie Bobby Brown, którą pokochaliśmy za rolę 13 w Stranger Things. Światowa premiera nowej Godzilli dopiero 31 maja 2019 roku. Chętnie poczekam.

Zwiastun filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Jeśli przypadł do Waszych gustów film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, możecie śmiało zacierać ręce, gdyż w tym roku pojawi się kolejna produkcja osadzona w świecie znanym z powieści o Harrym Potterze. Widowisko będzie można obejrzeć już 16 listopada w naszych kinach. Planowane są kolejne części, które – jeśli nie dopadnie ich syndrom Avatara – będą pojawiały się kolejno w 2020, 2022 oraz 2023 roku.

Zwiastun filmu Operacja Overlord

Oglądając zwiastun Operacji Overlord, czułem się, jakby ktoś puścił mi tryb zombie z Call of Duty, ubarwiony niebywale fotorealistyczną grafiką. I to jest dobry znak zła, które nadchodzi na duże ekrany. Horror przepełniony akcją, spod batuty reżyserskiej Juliusa Avery’ego (Son of a Gun), pojawi się na ekranach światowych kin 26 października. Nie czekam z wytęsknieniem, ale jestem ciekaw, co z tego wyjdzie i mam nadzieję, że będzie to coś przeraźliwie dobrego.

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

shazam film shazam 2019 shazam zwiastun

Shazam! – porażająco dobry zwiastun filmu superbohaterskiego

Seriale San Diego Comic-Con 2018 seriale SDCC18

Serialowe zwiastuny z San Diego Comic-Con 2018