aquaman godzilla overlord fantastyczne zwierzęta
Szczególnie obrodziło w zapowiedzi filmów Warnera.
in

SUPER!SUPER!

Filmowe zwiastuny: Aquaman, nowa Godzilla i Fantastyczne zwierzęta oraz Operacja Overlord

Od tegorocznego Comic-Conu w San Diego głowa puchnie niemiłosiernie. Pojawiło się mnóstwo zapowiedzi i nawet bez udziału Marvel Studios w tym całym szaleństwie, zwiastunami obrodziło.

Po powrocie do domu chciałem rozpakować zakupy, napić się czegoś ciepłego, zjeść kanapki, ale powiadomienia z YouTube’a całkowicie pokrzyżowały mi plany.

Zwiastun filmu Aquaman

Po katastrofie, którą była Liga sprawiedliwości, fani nieco zwątpili w DCEU. Jednak po zwiastunie Shazama! można sądzić, iż uniwersum wraca na dobre tory i zniknie cały niesmak po kilku poprzednich wtopach. Być może Aquaman Jamesa Wana (Obecność, Piła) również będzie jednym z filmów odczarowujących tę patową sytuację. O tym przekonamy się już 21 grudnia, kiedy w Polsce będziemy mogli kolejny raz zobaczyć Jasona Momoę w tytułowej roli.

Zwiastun filmu Godzilla: King of the Monsters

Japońska seria filmów o potwornej, aczkolwiek na swój sposób ujmującej Godzilli, była jedną z moich najukochańszych sag, jakie przywitał duży ekran. Amerykanie radzili sobie z królem potworów raz gorzej (1998 rok), raz lepiej (2014 rok). Zwiastun filmu Godzilla: King of the Monsters miał zaprezentować – jak mi się wydawało – kontynuację produkcji Garetha Edwardsa, ale w filmie Michaela Dougherty’ego za bardzo tego nie widać. Za to zapowiedź zawiera sporo zniszczeń, obrazów rodem z dni ostatecznych oraz Millie Bobby Brown, którą pokochaliśmy za rolę 13 w Stranger Things. Światowa premiera nowej Godzilli dopiero 31 maja 2019 roku. Chętnie poczekam.

Zwiastun filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Jeśli przypadł do Waszych gustów film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, możecie śmiało zacierać ręce, gdyż w tym roku pojawi się kolejna produkcja osadzona w świecie znanym z powieści o Harrym Potterze. Widowisko będzie można obejrzeć już 16 listopada w naszych kinach. Planowane są kolejne części, które – jeśli nie dopadnie ich syndrom Avatara – będą pojawiały się kolejno w 2020, 2022 oraz 2023 roku.

Zwiastun filmu Operacja Overlord

Oglądając zwiastun Operacji Overlord, czułem się, jakby ktoś puścił mi tryb zombie z Call of Duty, ubarwiony niebywale fotorealistyczną grafiką. I to jest dobry znak zła, które nadchodzi na duże ekrany. Horror przepełniony akcją, spod batuty reżyserskiej Juliusa Avery’ego (Son of a Gun), pojawi się na ekranach światowych kin 26 października. Nie czekam z wytęsknieniem, ale jestem ciekaw, co z tego wyjdzie i mam nadzieję, że będzie to coś przeraźliwie dobrego.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

shazam film shazam 2019 shazam zwiastun

Shazam! – porażająco dobry zwiastun filmu superbohaterskiego

Seriale San Diego Comic-Con 2018 seriale SDCC18

Serialowe zwiastuny z San Diego Comic-Con 2018