in

SUPER!SUPER!

Archer ma się lepiej i wraca w przyszłym roku

archer sezon 11 10 serial animowany netflix fxx
Archer (źródło: FXX; edycja: Popkulturyści)

Archer wraca na FXX. Miało być 10, ale jednak powstanie również 11 sezon tej wspaniałej animowanej komedii dla dorosłych.

W Polsce możecie legalnie obejrzeć na razie 9 sezonów Archera na Netfliksie, a widzowie w Stanach Zjednoczonych powoli przygotowują się na 11 odsłonę. Widowisko opowiadające o tajnej agencji wywiadowczej, którą prowadzi matka głównego bohatera, zadebiutowało na stacji FX w 2009 roku. Po kilku latach przeniosło się do siostrzanego kanału FXX. Od tamtej pory widzowie właśnie tam śledzą kolejne przygody agenta Sterlinga Archera, którego sposób bycia i misje, które ledwo przeżywa, przynoszą na myśl Jamesa Bonda specjalnej troski.

Jeśli widowiska jeszcze nie widzieliście, to gorąco polecam je nadrobić. Śmiało napiszę, że od lat Archer jest moją ulubioną kreskówką dla dorosłych. Twórcy śmieją się ze wszystkiego i jadą totalnie po bandzie, produkując od lat niezwykle równe i cholernie rozrywkowe sezony. Pomimo że serial jest puszczany na regularnym kanale kablowym, nieraz łamał tabu amerykańskiej telewizji, przy okazji świetnie bawiąc się, a wręcz wywracając do góry nogami szpiegowską konwencję. Showrunner widowiska miał się rozstać z produkcją po 10 sezonie, ale ostatecznie ogłosił, iż 11 odsłona zadebiutuje w 2020 roku.

Uwaga: spoiler!

Podczas panelu na Comic-Conie dowiedzieliśmy się również, że nasz agent ISIS wreszcie wybudzi się ze śpiączki.

Źródło: The Variety

Serial animowany Archer w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wiedźmin zwiastun

Zwiastun Wiedźmina to Geralt na haju, wielki pająk i niewiele więcej

the boys serial amazon prime video sezon 1 2

The Boys ma przeciętne oceny, ale będzie 2 sezon