Armie Hammer kanibalem?!? Niedoszły Batman i gwiazda netflixowego filmu “Rebeka” szokuje

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 31 wyświetleń
5 min czytania
Armie Hammer wyznał, że jest kanibalem

Aktor, spadkobierca fortuny, niedoszły Batman i niewydarzony kanibal. Szczególnie to ostatnie wyróżnia Armiego Hammera na tle innych gwiazd. W końcu Batmanów było wielu, ale aktora kanibala sobie nie przypominam.

Ludzie muszą coś jeść, a Armie Hammer najchętniej przekąsiłby Ciebie. Świat zszokowały wiadomości, pełne kanibalistycznych fantazji, które na Instagramie czy Messengerze snuł aktor znany m.in. z filmu Netflixa “Rebeka” (możecie go obejrzeć tutaj), który miał niedawno premierę w serwisie. Chociaż aktor zaprzecza, to wiele wskazuje na to, że faktycznie chwalił się przed kobietami, że kręci go kanibalizm.

Rośnie stos ze zrzutami ekranu, na których widać, jak Armie Hammer daje upust swoim fantazjom. Wypadałoby podpalić ten stos, gdyż ze zrzutu ekranu na zrzut ekranu, robi się coraz bardziej żenująco i nieprzyjemnie. “Czuję, jakbym był prawdziwym zwierzęciem. Mógłbym cię zabić”, “Chciałbym odgryźć kawałek ciebie”, “Chcę cię zjeść”, “Gdybym chciał odciąć ci palce i trzymałbym je w mojej kieszeni, miałbym zawsze kawałek ciebie”, “Jestem 100% kanibalem”, “Muszę napić się twojej krwi” – to tylko wybrane kwiatki z randkowego pamiętniczka, którymi Armie Hammer adorował kobiety na komunikatorach.

Uważajcie, co piszecie w mediach społecznościowych

W sieci zaczęły krążyć niepokojące zrzuty ekranów, na których Armie Hammer miał rozmawiać z kobietą, która twierdzi, iż była związana z aktorem od 2016 do 2020 roku. Czyli jeszcze w czasie, kiedy był żonaty z Elizabeth Chambers. Gdy te wiadomości ujrzały światło dzienne, zgłosiło się co najmniej pięć innych kobiet, które twierdzą, iż miały romans z aktorem. Mówił im między innymi, że chce z nimi uciec, że je kocha i chce pieprzyć je w łóżku, w którym sypia z żoną. Odwiedzał te kobiety, znał ich matki, a także mówił im, iż jest monogamistą i pragnie, aby czekały na jego rozwód, który został sfinalizowany w zeszłym roku.

Armie Hammer Twitter
Dziś te niewinne wyznania Armiego Hammera nabierają zupełnie innego wymiaru (Twitter)

“Żyjesz po to, aby być mi oddaną, być moją niewolnicą. Będę twoim właścicielem.. czy mogłabyś przyjść i być moją własnością aż do twojej śmierci?” – rozmarzył się pytająco w jednej z korespondencji Armie Hammer. To jasno wskazuje na niemałe ciągoty sadomasochistyczne, kiedy dorzucić do wiązanki teksty o łamaniu kości, które nakręcały go do tego stopnia, że miał dochodzić, kiedy opowiadał o okaleczaniu kobiety.

Byłe dziewczyny zabierają głos

Początkowo sądzono, że to może być zmasowana nagonka na aktora i dobrze zaplanowany fake news. Do czasu, gdy głos w sprawie zabrała była dziewczyna Armiego Hammera. Courtney Vucekovich powiedziała, że te zrzuty ekranu nie były dla niej żadnym zaskoczeniem. Podczas ich krótkiego związku powiedział jej, chociażby, iż chciałby połamać jej żebra, grillować ją i zjeść.

Składał jej wiele dziwacznych propozycji, mówił o wyssaniu jej krwi, ale nigdy nie brała tego na poważnie. Stwierdziła, iż aktor jest dobry w manipulacji i szybko wkręca do związku kobietę nieświadomą jego zaburzeń i dziwactw. W pewnym sensie jest urzekający i czarujący, a także powoli przygotowuje kobiety na odkrywanie swojej ciemniejszej strony. Courtney Vucekovich stwierdziła, iż Armie Hammer chce konsumować kobiety w każdy możliwy sposób – psychicznie, fizycznie, emocjonalnie i finansowo.

Armie Hammer Instagram
Prawdopodobnie Armie Hammer najbardziej ucieszyłby się angażem do roli Hannibala Lectera (Instagram)

Ponadto była dziewczyna przyznała, iż zrobił z nią kilka rzeczy, z którymi nie czuła się komfortowo. Jednak nie wchodziła w szczegóły, ale nie chodziło wyłącznie o seks. Dodała, iż mamy tu do czynienia z kameleonem, który będzie dla kobiety dokładnie tym, kogo pragnie. Co wskazuje na to, iż aktor może posiadać zimną empatię, którą posługuje się wielu ludzi z antyspołecznym i narcystycznym zaburzeniem osobowości.

Jessica Ciencin Henriquez, kolejna była dziewczyna Armiego Hammera, napisała o tej sytuacji na Twitterze. “Jeśli nadal kwestionujesz, czy te prywatne wiadomości Armiego Hammera są prawdziwe (a są), może powinieneś zacząć się zastanawiać, dlaczego żyjemy w kulturze, która chce dać kredyt zaufania sprawcy, zamiast ofiarom” – stwierdziła dosyć wymownie i niedługo później zablokowała dostęp do swojego konta osobom postronnym.

Armie Hammer wiadomości
Trzeba przyznać, że facet ma chorą, ale jednak niesamowitą wyobraźnię (Instagram)

Na Instagramie dodała, iż trzeba armii ludzi, aby ukryć skłonności takiego drapieżnika, jakim jest jej były chłopak. Twierdzi, iż za każdą taką osobą stoi sztab ludzi ciężko pracujących, aby zacierać po nim ślady.

Playboy z apetytem na mięso nie wystąpi w “Shotgun Wedding”

W 2013 roku Armie Hammer udzielił wywiadu dla magazynu Playboy, w którym stwierdził, iż lubi dominować w łóżku. Przyznał, iż kręci go przyduszanie, chwytanie za włosy i tym podobne rzeczy. Jednak dodał, że odkąd się ożenił, zmienił się jego apetyt seksualny – w małżeństwie było mniej dominacji, więcej wspólnej zabawy. Uznał tę zmianę, za zmianę na lepsze. “Tak naprawdę nie możesz ciągnąć żony za włosy (…) Dochodzi się do punktu, w którym mówisz: za bardzo cię szanuję, by robić wszystkie te rzeczy, które w pewnym sensie chcę robić” – stwierdził aktor. Co może wskazywać, że wyznaczał sobie granice swoich fantazji w rzeczywistych zbliżeniach, a w sieci snuł niewydarzone historie, które go nakręcały.

Armie Hammer zrzut ekranu
Lepiej nie spotykać Armiego Hammera, kiedy jest głodny (Messenger)

Pod koniec pierwszej połowy stycznia Armie Hammer odniósł się do krążących w sieci zrzutów ekranów z komunikatorów. Stwierdził, iż są to po prostu bzdury, na które nie chciał odpowiadać. “W świetle złośliwych i fałszywych ataków internetowych na mnie, nie mogę teraz z czystym sumieniem zostawić moich dzieci na cztery miesiące, aby nakręcić film na Dominikanie” – powiedział w wywiadzie udzielonym TMZ. “Lionsgate (wytwórnia filmowa) wspiera mnie w tym i jestem im za to wdzięczny”.

Sprowadza się to do tego, iż aktor nie weźmie udziału w zdjęciach do filmu “Shotgun Wedding”, gdzie miał pojawić się u boku Jennifer Lopez. Jego rola w tym filmie ma zostać zmieniona. Rzecznik produkcji potwierdził, iż Armie Hammer sam poprosił o to, aby zwolniono go z kontraktu filmowego. Pojawiły się plotki, iż wraz z ujawnieniem kanibalistycznych skłonności, studio filmowe samo w pośpiechu próbowało zastąpić aktora.

Armie Hammer była dziewczyna
Tak miała wyglądać szyja jednej z kobiet, która spotykała się z Armiem Hammerem (Instagram)

Czy Armie Hammer jest kanibalem?

To wszystko niekoniecznie oznacza, że aktor jest kanibalem. Być może jego parafilia kończy się na fantazjowaniu o jedzeniu ludzi. Worarefilia to rodzaj fetyszu, który sprowadza się do czerpania podniecenia z wyobrażania sobie, że jest się pożeranym, pożera się innych, bądź obserwuje się akt kanibalistyczny.

Istnieje prawdopodobieństwo, że Armie Hammer nigdy nie skusiłby się na zasmakowanie w ludzkim mięsie, a nawet, gdyby to zrobił, mógłby się na tym zawieść. Po całym zamieszaniu, jakie wywołał skandaliczny przeciek, najpewniej już nigdy nie będzie starał się spróbować pieczeni z człowieka czy czegoś równie nieprzyjemnego.

Armie Hammer filmy
Intensywne, niezdrowe i traumatyzujące – takie były romanse z aktorem (Instagram)

Co nie zmienia tego, że wiele osób ma problemy psychiczne i niekoniecznie zdajemy sobie z tego sprawę. Jednak dla własnego i innych dobra, najlepiej byłoby, gdyby Armie Hammer zdecydował się na terapię, bo ma problem. Najpewniej kilka problemów i największym z nich niekoniecznie jest ewentualna worarefilia.

⚡ PRZECZYTAJ: Penisy w serialach na serio!

Myślicie, że Armie Hammer to przegrana sprawa czy może aktora da się jeszcze uratować przed nim samym? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o jego kanibalistycznych skłonnościach i traumatyzowaniu kobiet, które zapewne nie wiedziały, w co się pakują, kiedy zaczynały z nim romanse i związki. Jest to o tyle prawdopodobniejsze, gdyż większość z nich była bardzo młoda, gdy go poznawały i najpewniej same miały problemy, na co może wskazywać fakt, że pociągał je niezdrowy rodzaj mężczyzny.

Źródło: Instagram

Podziel się artykułem