The Boys sezon 4

ZWARIOWAŁ do reszty?!? Armie Hammer WDZIĘCZNY za SKANDAL z KANIBALIZMEM i PRZEMOCĄ, który ZNISZCZYŁ mu karierę!

Logan Tymoszenko
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Armie Hammer przyznał, że po OSKARŻENIACH o napaść i KANIBALIZM jego kariera legła w gruzach! Jednak teraz aktor patrzy na to z zaskakującym optymizmem!

- Reklama -
Ad image

KANIBALIZM BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM dla Armiego Hammera?!

Aktor, którego oskarżono o CHĘĆ JEDZENIA LUDZI, teraz nazywa to “śmiercią ego”, “śmiercią kariery”. Skandal przewrócił jego życie do góry nogami, ale Armie musiał stawić czoła “bombie neutronowej”, która zniszczyła wszystko, co znał i zbudował. To upadek gwiazdy w całym możliwym kolorycie. Zdziwilibyśmy się, gdyby aktor w przyszłości zagrał kogokolwiek poza Hannibalem Lecterem.

Armie Hammer
Armie Hammer starał się ubrać całą historię w jakąś sensowną opowieść, co miałoby wzbudzić u słuchaczy współczucie, ale nie bójmy się tego powiedzieć głośno: potwór to potwór!

W rozmowie w podcastie “Painful Lessons” Hammer mówi: “Teraz jestem naprawdę WDZIĘCZNY za to, ponieważ przed tym wszystkim nigdy nie czułem się dobrze, nigdy nie byłem zadowolony z siebie. Dzięki pracy otrzymywałem tyle uznania, że nigdy nie musiałem uczyć się, jak dawać je sobie samemu”. BIEDACTWO, prawda?

Oskarżenia o KANIBALIZM po zarzutach o PRZEMOC!

Plotki o KANIBALISTYCZNYCH skłonnościach Hammera pojawiły się po tym, jak jego była dziewczyna, Effie Angelova, oskarżyła go o “gwałtowny” gwałt i przemoc w lutym 2021 roku. Hammer ZAPRZECZYŁ, twierdząc, że ich kontakty były “całkowicie konsensualne”.

Effie Angelova Armie Hammer
PAra tylko na zdjęciach była szczęsliwa

Kolejne ofiary wychodzą na jaw!

Po historii Effie inne kobiety zgłosiły się z podobnymi oskarżeniami, zarzucając Hammerowi MROCZNE skłonności, w tym kanibalizm!

Armie Hammer WALCZY z oskarżeniami!

- Reklama -
Skazana Max serial

W podcastie “Painful Lessons” Hammer podtrzymał swoje zaprzeczenia: “Ludzie nazywali mnie kanibalem. Jakbym jadł ludzi! Co??? Wiesz, co trzeba zrobić, żeby być kanibalem? Musisz jeść ludzi!”.

Armie Hammer wiadomości
W tym dialogu Armie Hammer wysłał wiadmość, w której napisał, że chce posmakować krwi rozmówczyni

Rozstanie z żoną i myśli samobójcze!

Po oskarżeniach jego żona Elizabeth Chambers opuściła go w 2020 roku, co doprowadziło Hammera do rozważań o SAMOBÓJSTWIE. “Wiele razy myślałem, że nie mogę już tego znieść. Ogarniała mnie nienawiść… więc to po prostu się stało… był taki czas. Stałem na brzegu, odpłynąłem naprawdę daleko i po prostu leżałem tam… na pół… próba samobójcza… Ale pomyślałem, że nie mogę tego zrobić moim dzieciom” – powiedział. Hammer ma dwoje dzieci z Elizabeth.

Elizabeth Chambers Armie Hammer
Elizabeth Chambers miała dość swojego stukniętego męża

CZY KARIERA HAMMERA JESZCZE SIĘ ODBUDUJE?

Aktor twierdzi, że zostanie scenarzystą. Czy Armie Hammer zdoła podnieść się po tym szokującym skandalu? Śledź nas na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej o tej SENSACYJNEJ historii!

Dom Hammerów

“Dom Hammerów – mroczne tajemnice” w serwisie Max

Armie Hammer spada z piedestału i musi z dnia na dzień stawić czoła oskarżeniom o gwałt. W serialu dokumentalnym nie brakuje relacji osób, które dobrze znają zhańbionego aktora i jego mroczne tajemnice.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz