The Boys sezon 4

Premiera dnia: “Artyści” w serwisie Netflix

Dariusz Filipek
2 min czytania
"Artystów" obejrzycie na Netfliksie

Z ostatniej chwili

Zwiastun serialu “Artyści”

Chociaż od premiery “Artystów” minęły lata, to widzowie, których ominęła przyjemność śledzenia tego widowiska, właśnie mają szansę nadrobić jeden z najciekawszych polskich seriali, gdyż wylądował niedawno na Netfliksie.

“Artyści” to nie tylko odtrutka od niezliczonych kryminałów i telenowel, którymi jesteśmy zasypywani rokrocznie, a przede wszystkim wyjątkowa opowieść, dla której tłem jest teatr. Marcin (w tej roli Marcin Czarnik) musi wejść w buty dotychczasowego dyrektora Teatru Popularnego w Warszawie. Jednak nowy szef nie spotka się z gorącym przyjęciem przez ekipę, a jednocześnie będzie musiał mocno się napocić, aby przywrócić teatr do dawnej świetności.

- Reklama -
Ad image

Polski serial, który ogląda się bez zażenowania

Serial spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez widzów. Na Filmwebie widowisko ma obecnie ocenę 8/10. I wiele wskazuje na to, że niedawna premiera na Netfliksie nada mu nowe życie. Chociaż do tej pory serial był dostępny w TVP VOD, to jednak internetowa widownia Netflixa jest o wiele większa, aniżeli ta zgromadzona wokół serwisu strumieniującego należącego do TVP.

Netflix odkurzył “Artystów”

To jedna z najciekawszych i najlepszych produkcji odcinkowych XXI wieku, jaką obłaskawili nas polscy twórcy. Widowisko napisane przez Pawła Demirskiego i wyreżyserowane przez Monikę Strzępkę, miało premierę w 2016 roku, ale nie straciło do tego czasu ani trochę na klimacie, dramaturgii i wszystkim tym, za co serial przed laty pokochała widownia. Dlatego, jeśli jeszcze “Artystów” nie widzieliście, a szukacie porządnego dramatu w odcinkach, to jak najbardziej polecam Wam właśnie tę produkcję. Warto.

Serial “Artyści” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz