artyści serial netflix tvp gdzie oglądać online
"Artystów" obejrzycie na Netfliksie
in

Premiera dnia: “Artyści” w serwisie Netflix

Zwiastun serialu “Artyści”

Chociaż od premiery “Artystów” minęły lata, to widzowie, których ominęła przyjemność śledzenia tego widowiska, właśnie mają szansę nadrobić jeden z najciekawszych polskich seriali, gdyż wylądował niedawno na Netfliksie.

“Artyści” to nie tylko odtrutka od niezliczonych kryminałów i telenowel, którymi jesteśmy zasypywani rokrocznie, a przede wszystkim wyjątkowa opowieść, dla której tłem jest teatr. Marcin (w tej roli Marcin Czarnik) musi wejść w buty dotychczasowego dyrektora Teatru Popularnego w Warszawie. Jednak nowy szef nie spotka się z gorącym przyjęciem przez ekipę, a jednocześnie będzie musiał mocno się napocić, aby przywrócić teatr do dawnej świetności.

Polski serial, który ogląda się bez zażenowania

Serial spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez widzów. Na Filmwebie widowisko ma obecnie ocenę 8/10. I wiele wskazuje na to, że niedawna premiera na Netfliksie nada mu nowe życie. Chociaż do tej pory serial był dostępny w TVP VOD, to jednak internetowa widownia Netflixa jest o wiele większa, aniżeli ta zgromadzona wokół serwisu strumieniującego należącego do TVP.

Netflix odkurzył “Artystów”

To jedna z najciekawszych i najlepszych produkcji odcinkowych XXI wieku, jaką obłaskawili nas polscy twórcy. Widowisko napisane przez Pawła Demirskiego i wyreżyserowane przez Monikę Strzępkę, miało premierę w 2016 roku, ale nie straciło do tego czasu ani trochę na klimacie, dramaturgii i wszystkim tym, za co serial przed laty pokochała widownia. Dlatego, jeśli jeszcze “Artystów” nie widzieliście, a szukacie porządnego dramatu w odcinkach, to jak najbardziej polecam Wam właśnie tę produkcję. Warto.

Serial “Artyści” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

resident alien sezon 2 serial online premiera gdzie oglądać

Premiera dnia: “Resident Alien” wrócił z drugim sezonem

the fallout film 2022 hbo max premiera gdzie obejrzeć online

Premiera dnia: “The Fallout” na HBO Max