asia argento jimmy bennett The Heart Is Deceitful Above All Things
Asia Argento (27 lat) i Jimmy Bennett (7 lat) na planie filmu The Heart Is Deceitful Above All Things
in

SZOKSZOK WTF?!WTF?!

Asia Argento uprawiała seks z 17-latkiem, którego poznała, kiedy miał 7 lat

Pisząc poprzednio o aferze, która wypłynęła w związku z tym, że ujawniono treść wiadomości Asi Argento, jednoznacznie przyznającej się do seksu z nieletnim Jimmym Bennettem, umknęła mi jedna rzecz. Aktorzy poznali się już wcześniej. Długo wcześniej.

Przyznaję, że nie jestem wielkim znawcą filmografii Asi Argento, którą widziałem w zaledwie kilku filmach, w tym w Traumie jej ojca, Dario Argento. Niegdyś bardzo ciekawego reżysera, zresztą. Nie miałem pojęcia jednak, że kiedy Asia Argento miała 27 lat, a Jimmy Bennett na tamten czas zaledwie 7 lat, spotkali się na planie filmowym The Heart Is Deceitful Above All Things, który Argento napisała, wyreżyserowała oraz zagrała w nim najważniejszą rolę.

Film opowiada o Sarze (w tej roli Asia Argento), alkoholiczce i narkomance, samotnie wychowującej syna, w którego wcielił się właśnie Jimmy Bennett.

Przypominam, iż między tą dwójką doszło do stosunku seksualnego, kiedy chłopak miał 17 lat (o tym nam wiadomo). Co w Kalifornii jest niedozwolone. Jakkolwiek, koło takiego czegoś można jeszcze przejść w miarę obojętnie. Miejmy nadzieję, że nie wypłyną kolejne fakty, gdyż ta para zna się naprawdę długi czas. Bennett dostał spore zadośćuczynienie od Argento. Miało wynieść 380 tysięcy dolarów. Ze sprawą możecie zapoznać się w poprzednim tekście, który traktował o tym seks skandalu.

Ponadto Jimmy miał powiedzieć, że aktorka była jego seksualną fantazją odkąd skończył 12 lat. Nie chcę niczego sugerować, ale to wszystko zaczyna brzmieć coraz bardziej niepokojąco. Zupełnie jak poniższe sceny ze wspomnianego już The Heart Is Deceitful Above All Things.

https://popkulturysci.tumblr.com/post/177379947103

https://popkulturysci.tumblr.com/post/177379712179

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

deski Yayoi Kusama

Kropki Yayoi Kusamy trafią na deski skateboardowe

serial Ghul Netflix Ghul serial ghul recenzja ghul 2018 ghoul ghul miniserial ghul online
3/10

Ghul – sezon 1 – recenzja indyjskiego miniserialu Netflixa