atlanta sezon 3 4 serial fx
Atlanta (źródło: FX; edycja: Popkulturyści)
in

Atlanta powróci z dwoma nowymi sezonami

Uwielbiany przez krytyków serial Donalda Glovera dostał zamówienie na 3. sezon ponad rok temu. Teraz stacja FX postanowiła zaklepać również czwarty.

Donald Glover często nazywany jest w mediach człowiekiem orkiestrą. Poza tym, że stworzył Atlantę, która zaoferowała nam powiew świeżości w telewizji komediowej, jest także reżyserem, scenarzystą, aktorem i komikiem. Pod pseudonimem Childish Gambino tworzy również muzykę, która porywa miliony osób. Nic więc dziwnego, że twórca ma bardzo napięty grafik. I to głównie ten grafik oraz osobiste sprawy Glovera spowodowały, że na trzeci sezon komedii czekamy już ponad rok.

No i poczekamy jeszcze dłużej.

Pomimo tego, że zamówiono dziś 4. sezon serialu, produkcja trzeciego nadal nie została rozpoczęta. Szefowie FX zapowiadają, że nastąpi to dopiero przyszłej wiosny. Właśnie wtedy sezony 3. oraz 4. będą kręcone jednocześnie.

Donald, Paul, Dianne, Stephen oraz Hiro [producenci serialu, przyp. red] zyskali uznanie krytyków oraz pochwały za dwa wyjątkowe sezony serialu, który z pewnością jest jednym z najlepszych w telewizji. Ci twórcy oraz aktorzy stworzyli jedną z najbardziej oryginalnych i innowacyjnych historii obecnego pokolenia i jesteśmy dumni z bycia ich wspólnikami – mówi Eric Schrier, prezes FX Entertainment.

Kiedy serial wróci na ekrany?

Dokładnej daty nie podano, ale biorąc pod uwagę to, że produkcja rozpocznie się wiosną, stawiałbym na czwarty kwartał 2020 roku. Na nominowaną do nagrody Emmy komedię przyjdzie nam zatem prawdopodobnie poczekać jeszcze ponad rok, ale jestem pewien, że będzie warto.

Źródło: The Hollywood Reporter.

Serial Atlanta w serwisie Player.pl >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Sławicki

Teoretycznie zajmuje się rzeczami, które są na głowie tego kolesia z brodą, kiedy koleś z brodą śpi albo gotuje. Pisał w poczytnym serwisie o wybitej kinematografii, tłumaczy i zna się na prądzie. Miłośnik piesków, pasjonat kotków.

event horizon ukryty wymiar horror film sci-fi amazon prime video

Event Horizon – Amazon Prime Video reanimuje kosmiczny horror

titans serial sezon 2 netflix deathstroke zwiastun

Tytani wracają w większym składzie i będą mieli na głowie Deathstroke’a