atomówki serial aktorski the cw
"Atomówki"
in

SZOKSZOK SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

“Atomówki” serialem aktorskim od The CW. Szaleństwo, prawda?

Zapewne wielu z nas prędzej spodziewałoby się zejścia mesjasza z niebios niż aktorskiego serialu traktującego o Atomówkach. Jednak nawet największe cuda się zdarzają.

“Atomówki” znamy i uwielbiamy, ale mało kto spodziewałby się, że ikoniczna, a dla niektórych wręcz kultowa kreskówka stacji Cartoon Network, to temat nadający się na serial aktorski. Błąd. W stacji The CW trwają intensywne prace nad adaptacją tego klasyka.

Jakkolwiek nie ma to być repetycja, a jakaś forma kontynuacji opowieści o trzech dziewczynkach obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami zrodzonymi z wszelkich słodkości. W serialu mają być rozczarowanymi ponad dwudziestolatkami, które czują się źle z tym, że spędziły dzieciństwo na walce z przestępczością zamiast bawić się lalkami i robić szał na TikToku. Pytaniem pozostaje, czy zgodzą się kolejny raz zjednoczyć, gdy świat potrzebuje ich bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Współtwórczynie “Juno” i “Weroniki Mars” showrunnerkami aktorskiego serialu o Atomówkach

Brzmi przewrotnie i ja to kupuję. Nawet pomimo tego, że z serialami stacji The CW przeważnie mi nie po drodze, to trzymam kciuki za projekt. Animowane “Atomówki” ogląda się wciąż dobrze i od czasu do czasu do nich wracam. Mam nadzieję, że w serialu dostaniemy nie tylko młodzieżową dramę, ale widowisko z krwi i kości, które pójdzie bardziej w kierunku “The End of the F***ing World” niż superbohaterskich opowiastek, których na The CW jest pełno. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

Nie mogę się doczekać tym bardziej, gdyż za projekt odpowiadają interesujące scenarzystki i jednocześnie producentki wykonawcze – Heather Regnier (“Weronika Mars”, “Wrogie niebo”) i Diablo Cody (“Juno”, “Zabójcze ciało”). Greg Berlanti, Sarah Schechter i David Madden będą producentami wykonawczymi z ramienia firmy Berlanti Productions. Głównym producentem i dystrybutorem widowiska będzie Warner Bros. Television.

“Atomówki” stworzone przez Craiga McCrackena przetrwały sześć sezonów, które złożyły się na 78 odcinków pokazywanych premierowo przez Cartoon Network w latach 1998-2005. W 2002 roku premierę miał film “Atomówki – film”.

Uważacie, że aktorski serial z Atomówkami to dobry pomysł czy raczej nie macie ochoty na taką produkcję?

Źródło: Variety

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

hausen serial

Brakuje Wam “Dark”? “Hausen” to kolejny serial, który przestraszy nas po niemiecku

The Comey Rule serial showtime Donald Trump

“The Comey Rule”, czyli serial, który zdenerwuje Donalda Trumpa