Shogun oglądaj online serial disney

“Atomówki” serialem aktorskim od The CW. Szaleństwo, prawda?

Dariusz Filipek
1 min czytania
"Atomówki"

Z ostatniej chwili

Zapewne wielu z nas prędzej spodziewałoby się zejścia mesjasza z niebios niż aktorskiego serialu traktującego o Atomówkach. Jednak nawet największe cuda się zdarzają.

“Atomówki” znamy i uwielbiamy, ale mało kto spodziewałby się, że ikoniczna, a dla niektórych wręcz kultowa kreskówka stacji Cartoon Network, to temat nadający się na serial aktorski. Błąd. W stacji The CW trwają intensywne prace nad adaptacją tego klasyka.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Jakkolwiek nie ma to być repetycja, a jakaś forma kontynuacji opowieści o trzech dziewczynkach obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami zrodzonymi z wszelkich słodkości. W serialu mają być rozczarowanymi ponad dwudziestolatkami, które czują się źle z tym, że spędziły dzieciństwo na walce z przestępczością zamiast bawić się lalkami i robić szał na TikToku. Pytaniem pozostaje, czy zgodzą się kolejny raz zjednoczyć, gdy świat potrzebuje ich bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Współtwórczynie “Juno” i “Weroniki Mars” showrunnerkami aktorskiego serialu o Atomówkach

Brzmi przewrotnie i ja to kupuję. Nawet pomimo tego, że z serialami stacji The CW przeważnie mi nie po drodze, to trzymam kciuki za projekt. Animowane “Atomówki” ogląda się wciąż dobrze i od czasu do czasu do nich wracam. Mam nadzieję, że w serialu dostaniemy nie tylko młodzieżową dramę, ale widowisko z krwi i kości, które pójdzie bardziej w kierunku “The End of the F***ing World” niż superbohaterskich opowiastek, których na The CW jest pełno. Oczywiście w granicach zdrowego rozsądku.

Nie mogę się doczekać tym bardziej, gdyż za projekt odpowiadają interesujące scenarzystki i jednocześnie producentki wykonawcze – Heather Regnier (“Weronika Mars”, “Wrogie niebo”) i Diablo Cody (“Juno”, “Zabójcze ciało”). Greg Berlanti, Sarah Schechter i David Madden będą producentami wykonawczymi z ramienia firmy Berlanti Productions. Głównym producentem i dystrybutorem widowiska będzie Warner Bros. Television.

“Atomówki” stworzone przez Craiga McCrackena przetrwały sześć sezonów, które złożyły się na 78 odcinków pokazywanych premierowo przez Cartoon Network w latach 1998-2005. W 2002 roku premierę miał film “Atomówki – film”.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Uważacie, że aktorski serial z Atomówkami to dobry pomysł czy raczej nie macie ochoty na taką produkcję?

Źródło: Variety

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x