The Boys sezon 4

Oto serialowe Atomówki! Dorosłe bohaterki nie chcą ratować świata

Dariusz Filipek
2 min czytania
Chloe Bennet, Dove Cameron, Yana Perrault zagrają serialowe Atomówki (ABC, Instagram, Forum)

Z ostatniej chwili

W zeszłym roku informowaliśmy Was, że stacja The CW postanowiła wyprodukować aktorską reinterpretację kreskówki “Atomówki”. Wtedy to były tylko plany, a dziś już wiemy, że projekt nabiera barw.

Nie tylko zamówiono pilot serialu “The Powerpuff Girls”, ale również dowiedzieliśmy się, które aktorki wcielą się w tytułowe bohaterki. W obsadzie widowiska znalazły się Chloe Bennet, Dove Cameron i Yana Perrault.

- Reklama -
Ad image

Chloe Bennet jest świetnie znana z wieloletniej pracy na planie serialu “Agenci Tarczy”. Poza tym nie ma wielkich osiągnięć aktorskich, a jej filmografia jest dosyć uboga. W nadchodzącym serialu wcieli się w Bójkę.

Chloe Bennet
Chloe Bennet

Dove Cameron to niegdysiejsza gwiazdka Disneya, która szlifowała swoje aktorstwo w serialu “Liv i Maddie”. Później wystąpiła w wielu mniejszych lub większych potworkach. Z Chloe Bennet spotkała się na planie “Agentów Tarczy”. W widowisku The CW zagra Bajkę.

Dove Cameron
Dove Cameron

Z kolei Yana Perrault jest bardziej kojarzona ze sceną muzyczną. Aktorskie “Atomówki” będą dla niej ekranowym debiutem i w serialu sportretuje Brawurkę. Z jej twórczością możecie zapoznać się między innymi na Spotify. Aktorska kariera Perrault ogranicza się do broadwayowskich musicali.

Yana Perrault
Yana Perrault

Serial oparty na motywie znanym z hitowej kreskówki stacji Cartoon Network, co oczywiste, nie będzie opowiadał o młodych dziewczynkach walczących z występkiem.

Diablo Cody, scenarzystka filmów “Juno”, “Zabójczego ciała”, “Tully” i seriali “Wszystkie wcielenia Tary” oraz “One Mississippi”, podchodzi do tematu serialowych “Atomówek” od zupełnie innej strony. Zaprezentuje znane bohaterki przed trzydziestką – są rozczarowane tym, że straciły dzieciństwo na walkę z przestępczością. Jednak mimo niechęci, będą musiały się ponownie zjednoczyć, gdyż światu zagraża olbrzymie niebezpieczeństwo.

Diablo Cody w pisaniu aktorskich “Atomówek” wspomoże Heather V. Regnier, która wcześniej pracowała nad serialami “Wrogie niebo”, “Jeździec bez głowy” oraz “Weronika Mars”.

- Reklama -
Skazana Max serial

Źródła: Variety

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz