in

SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK Na czasieNa czasie SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Oto serialowe Atomówki! Dorosłe bohaterki nie chcą ratować świata

atomówki serial aktorki obsada the powerpuff girls
Chloe Bennet, Dove Cameron, Yana Perrault zagrają serialowe Atomówki (ABC, Instagram, Forum)

W zeszłym roku informowaliśmy Was, że stacja The CW postanowiła wyprodukować aktorską reinterpretację kreskówki “Atomówki”. Wtedy to były tylko plany, a dziś już wiemy, że projekt nabiera barw.

Nie tylko zamówiono pilot serialu “The Powerpuff Girls”, ale również dowiedzieliśmy się, które aktorki wcielą się w tytułowe bohaterki. W obsadzie widowiska znalazły się Chloe Bennet, Dove Cameron i Yana Perrault.

Chloe Bennet jest świetnie znana z wieloletniej pracy na planie serialu “Agenci Tarczy”. Poza tym nie ma wielkich osiągnięć aktorskich, a jej filmografia jest dosyć uboga. W nadchodzącym serialu wcieli się w Bójkę.

Chloe Bennet
Chloe Bennet

Dove Cameron to niegdysiejsza gwiazdka Disneya, która szlifowała swoje aktorstwo w serialu “Liv i Maddie”. Później wystąpiła w wielu mniejszych lub większych potworkach. Z Chloe Bennet spotkała się na planie “Agentów Tarczy”. W widowisku The CW zagra Bajkę.

Dove Cameron
Dove Cameron

Z kolei Yana Perrault jest bardziej kojarzona ze sceną muzyczną. Aktorskie “Atomówki” będą dla niej ekranowym debiutem i w serialu sportretuje Brawurkę. Z jej twórczością możecie zapoznać się między innymi na Spotify. Aktorska kariera Perrault ogranicza się do broadwayowskich musicali.

Yana Perrault
Yana Perrault

Serial oparty na motywie znanym z hitowej kreskówki stacji Cartoon Network, co oczywiste, nie będzie opowiadał o młodych dziewczynkach walczących z występkiem.

Diablo Cody, scenarzystka filmów “Juno”, “Zabójczego ciała”, “Tully” i seriali “Wszystkie wcielenia Tary” oraz “One Mississippi”, podchodzi do tematu serialowych “Atomówek” od zupełnie innej strony. Zaprezentuje znane bohaterki przed trzydziestką – są rozczarowane tym, że straciły dzieciństwo na walkę z przestępczością. Jednak mimo niechęci, będą musiały się ponownie zjednoczyć, gdyż światu zagraża olbrzymie niebezpieczeństwo.

Diablo Cody w pisaniu aktorskich “Atomówek” wspomoże Heather V. Regnier, która wcześniej pracowała nad serialami “Wrogie niebo”, “Jeździec bez głowy” oraz “Weronika Mars”.

Źródła: Variety

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

disney + plus 100

Disney+ ma 100 milionów subskrybentów. Disney goni Netflix jak burza

player pl netflix megapanel luty

Player pokonał Netflix, a reszta konkurencja daleko w tyle. Sprawdźcie, które serwisy filmowe były najchętniej odwiedzane w lutym