atomówki serial the cw zdjęcia z planu film z planu
Pierwsze zdjęcia planu "Atomówek"
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie

Serialowe “Atomówki” na planie, czyli pierwsze spojrzenie na emerytowane superbohaterki

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu serialowych “Atomówek”, które przygotowuje dla nas stacja The CW. Jak się prezentują? Oceńcie sami.

Aktorskie “Atomówki” okazują się niezwykle seksowne, co może przyprawić o ból głowy widzów, którzy pamiętają je z serialu animowanego. Wtedy to były małe dziewczynki napędzane wszelkimi słodkościami, walczące z występkiem. Nadchodzące widowisko zaprezentuje dorosłe heroiny koło trzydziestki, niekoniecznie łaknące superbohaterskiego żywota. Ponoć w serialu niektóre z nich wręcz twierdzą, że tamten styl życia spowodował u nich nieodwracalne traumy.

W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu “Atomówek”, które dają nam wgląd w to, czego możemy się spodziewać po serialu. Kilka z tych materiałów zawdzięczamy Dove Cameron, która wciela się w serialu w Bajkę. Aktorka jest dosyć aktywna na Instagramie i poza jej zamiłowaniem do pozowania mniej lub bardziej nago, dzieli się również materiałami z produkcji serialu.

Na Instagramie znajdziecie także materiał filmowy ze znaną z “Agentów Tarczy” Chloe Bennet, która również w tym serialu wzbij się w powietrze. Jednak tym razem nie jako Quake, a Bójka.

Na zdjęciach z planu widać również Brawurkę, której twarzy użyczyła Yana Perrault. Jest także Donald Faison jako Profesor Atomus oraz Robyn Lively jako Sara Bellum. Najprawdopodobniej w wielkiego złego, czyli syna Mojo Jojo, wcielił się Nicholas Podany. Na tych, ani na żadnych innych zdjęciach nie zobaczymy Toma Kenny’ego, który będzie narratorem opowieści.

Poniżej zdjęcia z planu “Atomówek” i kilka niekoniecznie z serialem związanych z instagramowego konta Dove Cameron (dla uwagi, bo ona doskonale wie, jak uwagę wzbudzać)

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Spider-Man: No Way Home Netflix Sony Disney+

Disney ma problem. “Spider-Man: No Way Home” wyląduje na Netfliksie

stephen king serial oni amazon prime video them

Czego boi się Stephen King? Ten serial wystraszył nawet jego