The Boys sezon 4

Atypowy – serial Netflixa o autystycznym nastolatku

Dariusz Filipek
1 min czytania
Zrzut ekranu ze zwiastuna serialu Atypowy, YouTube Netflix

Z ostatniej chwili

To jeden z tych zwiastunów, który obejrzeć wypada, gdyż zapowiada niesamowicie potrzebą i jednocześnie ciekawą historię. To połączenie jest w dzisiejszych czasach niezwykle rzadkie.

- Reklama -
Ad image

Atypowy to komediodramat o autystycznym osiemnastolatku. Sam (w tej roli Keria Glichrista) szuka miłości i niezależności na przekór swojej inności.

Nie jest to pierwsza prezentacja Atypowego. Jednak poprzedni zwiastun jakimś cudem mi umknął. Dla odmiany ten jest uzupełniony wypowiedziami aktorów. M.in. Jennifer Jason Leigh, wcielającej się w mamę Sama; Michaela Rapaporta, który jest jego serialowym ojcem; Brigette Lundy-Paine grającą siostrę; oraz Amy Okuda – terapeutka głównego bohatera.

Jak zaznaczają twórcy, jest to serial o dzieciaku, który ma specjalne potrzebny, ale nie skupiają się na tych potrzebach, a na samym bohaterze.

Zabawny, wzruszający, potrzebny – takie słowa zaczęły chodzić mi po głowie po obejrzeniu zwiastuna Atypowego.

Być może ta produkcja odczaruje nieco spojrzenie na autyzm.

Liczący osiem odcinków sezon będzie miał premierę już za dziesięć dni, bo 11 sierpnia. Został wyprodukowany i napisany przez Robię Rashid, która wsławiła się, chociażby serialem Jak poznałem waszą matkę. Reżyserią zajął się Seth Gordon, znany z pracy nad kinowym Baywatch. Słoneczny patrol oraz serialu Współczesna rodzina.

- Reklama -
Skazana Max serial

Atypowy zapowiada się na kolejną świetną produkcję Netflixa!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz