atypowy atypical netflix serial autyzm 2017
Zrzut ekranu ze zwiastuna serialu Atypowy, YouTube Netflix
in

Atypowy – serial Netflixa o autystycznym nastolatku

To jeden z tych zwiastunów, który obejrzeć wypada, gdyż zapowiada niesamowicie potrzebą i jednocześnie ciekawą historię. To połączenie jest w dzisiejszych czasach niezwykle rzadkie.

Atypowy to komediodramat o autystycznym osiemnastolatku. Sam (w tej roli Keria Glichrista) szuka miłości i niezależności na przekór swojej inności.

Nie jest to pierwsza prezentacja Atypowego. Jednak poprzedni zwiastun jakimś cudem mi umknął. Dla odmiany ten jest uzupełniony wypowiedziami aktorów. M.in. Jennifer Jason Leigh, wcielającej się w mamę Sama; Michaela Rapaporta, który jest jego serialowym ojcem; Brigette Lundy-Paine grającą siostrę; oraz Amy Okuda – terapeutka głównego bohatera.

Jak zaznaczają twórcy, jest to serial o dzieciaku, który ma specjalne potrzebny, ale nie skupiają się na tych potrzebach, a na samym bohaterze.

Zabawny, wzruszający, potrzebny – takie słowa zaczęły chodzić mi po głowie po obejrzeniu zwiastuna Atypowego.

Być może ta produkcja odczaruje nieco spojrzenie na autyzm.

Liczący osiem odcinków sezon będzie miał premierę już za dziesięć dni, bo 11 sierpnia. Został wyprodukowany i napisany przez Robię Rashid, która wsławiła się, chociażby serialem Jak poznałem waszą matkę. Reżyserią zajął się Seth Gordon, znany z pracy nad kinowym Baywatch. Słoneczny patrol oraz serialu Współczesna rodzina.

Atypowy zapowiada się na kolejną świetną produkcję Netflixa!

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Truth Coming Out Of Her Well To Shame Mankind

Feministyczny mem na podstawie pracy Jean-Léona Gerome podbija internet

Reddit 2017 wartość

Reddit jest wart 1.8 mld dolarów$$$