atypowy sezon 2 zwiastun data premiery
Zdjęcie z drugiego sezonu serialu Atypowy (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Atypowy wraca! Jest zwiastun 2. sezonu komediodramatu Netflixa

Netflix wraca z kontynuacją serialu Atypowy, czyli opowieścią o wzlotach i upadkach nastolatka z objawami spektrum autyzmu.

Pomimo swojej specyficzności, Sam łaknie takiego życia, jakie toczą jego rówieśnicy. I zwyczajowo metodą prób i błędów pakuje się w dziwne, zabawne, a czasem wręcz dramatyczne sytuacje.

Atypowy należy do komediodramatów Netflixa z tych nieco bardziej udanych, chociaż do Love czy Specjalisty od niczego mu daleko. Jednakże pośród seriali traktujących o nastoletnich problemach wręcz bryluje. Kiedy zestawić serial chociażby z ostatnim potworkiem serwisu, czyli Insatiable, jawi się niemal genialnie.

Aczkolwiek pierwszy sezon miał swoje problemy, co znalazło odbicie w umiarkowanie pozytywnym przyjęciu widowiska przez krytyków. Sezon debiutujący w zeszłym roku może się poszczycić 77% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, które dały dosyć niską średnią notę 5,32/10.

Drugi sezon Atypowego pojawi się na Netfliksie już 7 września. W głównego bohatera serialu tworzonego przez Robii Rashid ponownie wcielił się Keir Gilchrist, który brawurowo gra Sama Gardnera.

Atypowy w serwisie Netflix

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

kroniki times square 2

Kroniki Times Square wracają na HBO. Mamy pikantny zwiastun 2. sezonu

rojst recenzja rojst serial rojst online rojst showmax rojst za darmo rojst oglądaj online
9/10

Rojst – sezon 1 odcinek 1 – recenzja serialu kryminalnego od ShowMax