in

SUPER!SUPER!

Atypowy wraca! Jest zwiastun 2. sezonu komediodramatu Netflixa

atypowy sezon 2 zwiastun data premiery
Zdjęcie z drugiego sezonu serialu Atypowy (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Netflix wraca z kontynuacją serialu Atypowy, czyli opowieścią o wzlotach i upadkach nastolatka z objawami spektrum autyzmu.

Pomimo swojej specyficzności, Sam łaknie takiego życia, jakie toczą jego rówieśnicy. I zwyczajowo metodą prób i błędów pakuje się w dziwne, zabawne, a czasem wręcz dramatyczne sytuacje.

Atypowy należy do komediodramatów Netflixa z tych nieco bardziej udanych, chociaż do Love czy Specjalisty od niczego mu daleko. Jednakże pośród seriali traktujących o nastoletnich problemach wręcz bryluje. Kiedy zestawić serial chociażby z ostatnim potworkiem serwisu, czyli Insatiable, jawi się niemal genialnie.

Aczkolwiek pierwszy sezon miał swoje problemy, co znalazło odbicie w umiarkowanie pozytywnym przyjęciu widowiska przez krytyków. Sezon debiutujący w zeszłym roku może się poszczycić 77% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, które dały dosyć niską średnią notę 5,32/10.

Drugi sezon Atypowego pojawi się na Netfliksie już 7 września. W głównego bohatera serialu tworzonego przez Robii Rashid ponownie wcielił się Keir Gilchrist, który brawurowo gra Sama Gardnera.

Atypowy w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kroniki times square 2

Kroniki Times Square wracają na HBO. Mamy pikantny zwiastun 2. sezonu

rojst recenzja rojst serial rojst online rojst showmax rojst za darmo rojst oglądaj online
9/10

Rojst – sezon 1 odcinek 1 – recenzja serialu kryminalnego od ShowMax