The Boys sezon 4

Atypowy wraca! Jest zwiastun 2. sezonu komediodramatu Netflixa

Dariusz Filipek
1 min czytania
Zdjęcie z drugiego sezonu serialu Atypowy (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Netflix wraca z kontynuacją serialu Atypowy, czyli opowieścią o wzlotach i upadkach nastolatka z objawami spektrum autyzmu.

Pomimo swojej specyficzności, Sam łaknie takiego życia, jakie toczą jego rówieśnicy. I zwyczajowo metodą prób i błędów pakuje się w dziwne, zabawne, a czasem wręcz dramatyczne sytuacje.

- Reklama -
Ad image

Atypowy należy do komediodramatów Netflixa z tych nieco bardziej udanych, chociaż do Love czy Specjalisty od niczego mu daleko. Jednakże pośród seriali traktujących o nastoletnich problemach wręcz bryluje. Kiedy zestawić serial chociażby z ostatnim potworkiem serwisu, czyli Insatiable, jawi się niemal genialnie.

Aczkolwiek pierwszy sezon miał swoje problemy, co znalazło odbicie w umiarkowanie pozytywnym przyjęciu widowiska przez krytyków. Sezon debiutujący w zeszłym roku może się poszczycić 77% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes, które dały dosyć niską średnią notę 5,32/10.

Drugi sezon Atypowego pojawi się na Netfliksie już 7 września. W głównego bohatera serialu tworzonego przez Robii Rashid ponownie wcielił się Keir Gilchrist, który brawurowo gra Sama Gardnera.

Atypowy w serwisie Netflix

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz