avengers 5 piąta część pięć samuel l. jackson nick fury
Samuel L. Jackson o Avengers 5 (źródło: Marvel; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Samuel L. Jackson o kolejnych częściach Avengers: Avengers 5 powstanie

Film Avengers: Koniec gry to kulminacja narracji trwającej od ponad dekady, którą opowiadały widowiska produkowane przez Marvel Studios. I chociaż dziś ciężko wyobrazić sobie coś większego niż czwarta część Avengers, to Samuel L. Jackson jest pewien, iż powstanie piąta oraz kolejne odsłony serii.

Aktora, który pojawił się w 11 z 23 filmów Marvela, niedługo zobaczymy na dużym ekranie w Spider-Manie: Daleko od domu. Jackson w tym roku pojawił się w aż trzech filmach Marvela. I chociaż jego rola w Avengers: Koniec gry nie była wielka, to w Kapitan Marvel świetnie odnalazł się na drugim planie i momentami kradł widowisko.

70-letni artysta zdradził dziennikarzom, że powinniśmy się spodziewać kolejnych odsłon Avengers. W rozmowie z serwisem Cinema Blend stwierdził, iż w pewnym momencie bohaterzy będą musieli zebrać nową grupę, która zmierzy się z nowym, ogromnym zagrożeniem. Według niego Nick Fury jest tego zagrożenia świadomy.

Ponadto Jackson zdradził, iż jego bohater jest świadom tego, że istnieje coś więcej. Powiedział o tym w kontekście wieloświatów, których koncepcja prawdopodobnie odegra kluczową rolę w najnowszym Spider-Manie.

Premiera Spider-Mana: Daleko od domu odbędzie się w Polsce 5 lipca. W filmie reżyserowanym przez Jona Wattsa Jackson ponownie wciela się w Fury’ego. Petera Parkera kolejny raz portretuje Tom Holland, a u jego boku zobaczymy gwiazdę Euforii Zendayę oraz Jake’a Gyllenhaala jako Mysterio.

Avengers: Koniec gry jest drugim, Avengers: Wojna bez granic piątym, Avengers siódmym, a Avengers: Czas Ultrona dziewiątym najlepiej zarabiającym filmem w dziejach. Ponadto wszystkie widowiska zostały pozytywnie odebrane przez widzów i krytyków, więc słowa Jacksona można z pewną nieśmiałością wziąć za pewnik.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

avengers wojna bez granic koniec gry połączone disney plus

Avengers: Wojna bez granic i Avengers: Koniec gry w jednym, rozszerzonym filmie na Disney Plus to recepta na sukces

euforia hbo penis serial nagość

Euforia nie taka straszna. W serialu HBO penisów jest mniej i są sztuczne