The Boys sezon 4

Avengers: Koniec gry – pierwsze recenzje są zabójczo dobre

Dariusz Filipek
2 min czytania
Avengers: Koniec gry (źródło: Marvel, Rotten Tomatoes; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Żadne recenzje świata nie zmienią już tego, że Avengers: Koniec gry będzie olbrzymim sukcesem. Być może najbardziej dochodowym filmem Marvel Studios. Jednak pozytywne opinie nigdy nie zaszkodzą i tylko umocnią wynik filmu przy kasach biletowych.

A od pozytywów Avengers: Koniec gry ciężko będzie się ogonić. Na tę chwilę film na Rotten Tomatoes ma 98% pozytywnych recenzji. Widowisko doczekało się 85 krytyk, z czego wyłącznie 2 są negatywne. Średnia ocena filmu to obecnie 8,29/10.

- Reklama -
Ad image

Film obejrzeli również pierwsi rodzimi recenzenci. Na polskojęzycznym agregatorze recenzji Mediakrytyk widowisko ma już 8 recenzji – wszystkie są pozytywne. Średnia nota to 8,5/10.

Krytycy podkreślają, że film zaskakuje i wielu żegnało najnowszą część najlepszej kinowej telenoweli ze łzami w oczach. Poza ładunkiem emocjonalnym radę dały także efekty specjalne. Recenzenci podkreślają, że jest to przede wszystkim spektakl od fanów do fanów. W oczy rzucają się trzy mocno zarysowane akty i ponoć ostatni to największe fajerwerki, jakie w życiu widzieliśmy na fotelach kinowych.

Avengers: Koniec gry to kulminacja dotychczasowych filmów wchodzących w skład Marvel Cinematic Universe i przedostatnie widowisko tak zwanej 3. fazy, którą domknie Spider-Man: Daleko od domu. Ci, którzy się pośpieszyli i kupili bilety wcześniej, film będą mogli obejrzeć w kinach w Polsce już dziś.

Poniżej kilka pozbawionych spoilerów wideo-recenzji Avengers: Koniec gry.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz