avengers koniec gry pierwsze recenzje rotten tomatoes mediakrytyk
Avengers: Koniec gry (źródło: Marvel, Rotten Tomatoes; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Avengers: Koniec gry – pierwsze recenzje są zabójczo dobre

Żadne recenzje świata nie zmienią już tego, że Avengers: Koniec gry będzie olbrzymim sukcesem. Być może najbardziej dochodowym filmem Marvel Studios. Jednak pozytywne opinie nigdy nie zaszkodzą i tylko umocnią wynik filmu przy kasach biletowych.

A od pozytywów Avengers: Koniec gry ciężko będzie się ogonić. Na tę chwilę film na Rotten Tomatoes ma 98% pozytywnych recenzji. Widowisko doczekało się 85 krytyk, z czego wyłącznie 2 są negatywne. Średnia ocena filmu to obecnie 8,29/10.

Film obejrzeli również pierwsi rodzimi recenzenci. Na polskojęzycznym agregatorze recenzji Mediakrytyk widowisko ma już 8 recenzji – wszystkie są pozytywne. Średnia nota to 8,5/10.

Krytycy podkreślają, że film zaskakuje i wielu żegnało najnowszą część najlepszej kinowej telenoweli ze łzami w oczach. Poza ładunkiem emocjonalnym radę dały także efekty specjalne. Recenzenci podkreślają, że jest to przede wszystkim spektakl od fanów do fanów. W oczy rzucają się trzy mocno zarysowane akty i ponoć ostatni to największe fajerwerki, jakie w życiu widzieliśmy na fotelach kinowych.

Avengers: Koniec gry to kulminacja dotychczasowych filmów wchodzących w skład Marvel Cinematic Universe i przedostatnie widowisko tak zwanej 3. fazy, którą domknie Spider-Man: Daleko od domu. Ci, którzy się pośpieszyli i kupili bilety wcześniej, film będą mogli obejrzeć w kinach w Polsce już dziś.

Poniżej kilka pozbawionych spoilerów wideo-recenzji Avengers: Koniec gry.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

zadzowń do saula 6 sezon koniec finał serial netflix amc

Koniec serialu Zadzwoń do Saula. Wiemy, który sezon będzie finałowy

what/if netflix serial zwiastun

What/If, czyli nowy serialowy thriller Netflixa z Renée Zellweger