in

SUPER!SUPER!

Avengers: Koniec gry – pierwsze recenzje są zabójczo dobre

avengers koniec gry pierwsze recenzje rotten tomatoes mediakrytyk
Avengers: Koniec gry (źródło: Marvel, Rotten Tomatoes; edycja: Popkulturyści)

Żadne recenzje świata nie zmienią już tego, że Avengers: Koniec gry będzie olbrzymim sukcesem. Być może najbardziej dochodowym filmem Marvel Studios. Jednak pozytywne opinie nigdy nie zaszkodzą i tylko umocnią wynik filmu przy kasach biletowych.

A od pozytywów Avengers: Koniec gry ciężko będzie się ogonić. Na tę chwilę film na Rotten Tomatoes ma 98% pozytywnych recenzji. Widowisko doczekało się 85 krytyk, z czego wyłącznie 2 są negatywne. Średnia ocena filmu to obecnie 8,29/10.

Film obejrzeli również pierwsi rodzimi recenzenci. Na polskojęzycznym agregatorze recenzji Mediakrytyk widowisko ma już 8 recenzji – wszystkie są pozytywne. Średnia nota to 8,5/10.

Krytycy podkreślają, że film zaskakuje i wielu żegnało najnowszą część najlepszej kinowej telenoweli ze łzami w oczach. Poza ładunkiem emocjonalnym radę dały także efekty specjalne. Recenzenci podkreślają, że jest to przede wszystkim spektakl od fanów do fanów. W oczy rzucają się trzy mocno zarysowane akty i ponoć ostatni to największe fajerwerki, jakie w życiu widzieliśmy na fotelach kinowych.

Avengers: Koniec gry to kulminacja dotychczasowych filmów wchodzących w skład Marvel Cinematic Universe i przedostatnie widowisko tak zwanej 3. fazy, którą domknie Spider-Man: Daleko od domu. Ci, którzy się pośpieszyli i kupili bilety wcześniej, film będą mogli obejrzeć w kinach w Polsce już dziś.

Poniżej kilka pozbawionych spoilerów wideo-recenzji Avengers: Koniec gry.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zadzowń do saula 6 sezon koniec finał serial netflix amc

Koniec serialu Zadzwoń do Saula. Wiemy, który sezon będzie finałowy

what/if netflix serial zwiastun

What/If, czyli nowy serialowy thriller Netflixa z Renée Zellweger