avengers koniec gry spoilery chiny pobicie
Nie spoileruj Avengers: Koniec gry, bo możesz dostać wpier*** (źródło: Marvel, Asia One; edycja: Popkulturyści)
in

LOLLOL SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE

Nie spoileruj Avengers: Koniec gry, bo możesz dostać wpier***

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka – gdyby znał to przysłowie pewien jegomość, który spoilerował Avengers: Koniec gry w Chinach, mogłoby mu się ono obecnie niewygodnie tlić w głowie.

Avengers: Koniec gry przejdzie do historii nie tylko przez to, że świetnym filmem jest, co odnotowałem w swojej recenzji, ale również z uwagi na to, że wokół produkcji było głośno również z uwagi na spoilery.

Cała rzecz zaczęła się od wycieku kilku fragmentów blockbustera przed premierą widowiska. Wtedy reżyserzy, czyli bracia Russo, rozpoczęli akcję #DontSpoilAvengersEndgame.

Spoilery nie są fajne. Psują odbiór filmu, który ma zaskakiwać w kinie, a nie przed seansem. Można wręcz powiedzieć, iż są one obecnie plagą, którą nakręca sieć.

Spoilerujesz Avengers: Koniec gry w Chinach? Możesz zostać pobity!

Jak się okazuje, nie tylko internet niesie niechciane informacje o fabule. Sieć obiega fotografia pobitego mężczyzny, który po wyjściu z kina miał otwarcie spoilerować Avengers: Koniec gry. Rzecz wydarzyła się w Causeway Bay w Hongkongu. Jegomość miał wyjść z kina i wykrzykiwać szczegóły fabuły ludziom, którzy wchodzili do obiektu.

Avengers: Koniec gry spoilery chiny pobicie
Zrzut ekranu z mediów społecznościowych. Mężczyzna w białej koszulce miał zostać pobity za ujawnienie fabuły Avengers: Koniec gry innym widzom, dopiero wchodzącym do kina (źródło: Asia One)

Prosił się o aferę i ją dostał. Zdenerwowani kinomanii dali mu nauczkę. Ręcznie. I chociaż nie jestem zwolennikiem przemocy fizycznej, rozumiem wściekłość widzów z krwi i kości, którzy policzyli się z tym przygłupim trollem psującym oglądanie innym.

Źródło: Asia One

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

chambers sezon 1 netflix horror recenzja
7/10

Chambers – sezon 1 – druga recenzja serialu Netflixa

avengers koniec gry studentka szpital chiny płacz

21-latka prawie umarła oglądając Avengers: Koniec gry. Emocje wzięły górę